Skocz do zawartości
Forum

Zbyt mocne przywiązywanie się do ludzi


Gość smutnoalasmutna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutnoalasmutna

JEZU JAK mi smutno :( Ostatnio byłam na wyjezdzie i poznałam fajnych ludzi - dawno tak sie nie smiałam.. TAM ludzie mnie zauważali, byli dla mnie mili, lubili mnie.. a wróciłam do domu i co? nic. znowu nikt mnie nie zauważa, nikt nie lubi, nikt nie jest miły.. Jest tak kurewsko zle, chce sie stąd wyprowadzic.. jedyne co daje jakiś sens jest to ze MOŻE (jak dobrze pójdzie) zobacze tych ludzi za kilka miesięcy .. Ale kurde.. tak mi zle. Tyle czasu jeszcze.. W ogole TUTAJ w moimw moim domu- NIC NIE MAM. nikogo. nie ma do czego wracać. .
znowu siedze sama w pokoju i nie ma z kim pogadać czy sie pośmmiać..

Myslałam sobie ot taki wyjazd, nic nie znaczy..

:(
zdążyłam się kurde do nich przywiązać, polubić.. płacze co chwile ostatnio bo nie wiem..Za bardzo przywiązuje się do ludzi, a jak są mili to już w ogole.. Po prostu chce tam wrócić. do nich. do atmosfery .do tego ze ktoś ze mną rozmawia, spędza czas, do tego ze ktoś mnie WIDZI i do tego ze tam byłam przez chwile KIMŚ, przynajmniej tak sie czułąm:(
prosze niech ktoś napisze mi coś, cokolwiek..
Nie daje rady, cały czas chce mi sie wyć,
zacisnąc zęby dać radę? :(

napiszcie coś:((

Po prostu na chwile znowu otworzyłam się na ludzi na moje nieszczescie.. znowu poczułam sie normalna..

Znowu chce się zamknąć!! chce zapomnieć ze sie tak dobrze czułam..
:(
Zle mi jest. wiem ze to moze słaby temat na forum psychologiczne, nikt nie chce zapewne czytać ze mi zle..
ale jak mam znowu się zamknąć , zamknąć te uczucia..
nie moge sie znowu przyzwyczaić do tego co jest tutaj w domu, w tym miescie..
smutno mi. boze jak mi smutno..
Nigdy wiecej ludzi..

Odnośnik do komentarza

brakuje Ci przyjaciol na wyjezdzie ich spotkalas i strasznie tesknisz bo pocuzlas jak to jest miec paczke przyjaciol to normalne, ale pamietaj ze to byl tylko wyjazd sprobuj nawiazac kontakt z tymi ludiz mamy net przeciez mozna rozmawiac mozna sie odwiedzac nie siedz i nie mysl o tesknocie po prostu szukaj przyjazni

...::: Carpe Diem :::...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Wyjazd, kontakty z innymi ludźmi pokazały Ci, że możesz być zauważona, akceptowana i lubiana. Nie zamykaj się teraz na innych ludzi. Postaraj się być zauważana przez otoczenie, nawiązuj kontakty i podtrzymuj te stare - wtedy nie będziesz się czuła tak samotna.
A dlaczego w domu nie masz z kim porozmawiać?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Facet1111

Witaj. To raczej bierze się z tego, że tam gdzie byłaś to zapewne ludzie mieli czas wolny który chcieli miło spędzić. Teraz jesteś w otoczeniu ludzi którzy mają swoje sprawy, prowadzą szybkie tempo zycia i nie mają na nic czasu. No cóż, takie czasy. Niestety życie to nie bajka, i nie zawsze będzie wesoło, przyjemnie, itp. Pociesze Cię że nie tylko Ty tak masz, ja odczuwam dokładnie to samo, czuje się bardzo samotny, ale pogodziłem się z tym że życie jest okrutne i niesprawiedliwe, co poradzić. Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...