Skocz do zawartości
Forum

Wewnętrzny dylemat związany z dziewczyną


Gość anton

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wewnętrzny dylemat i się trochę gubię. Chodzi o dziewczynę. Zostawiła mnie rok temu, powodem była moja zdrada ale to było pretekstem do zerwania... Tak naprawdę wcześniej było źle między nami, rozstaliśmy się a ja poznałem nową osobę. Nie mniej chodziliśmy ze sobą pięć lat i zabolało ją to. W tej chwili wiem, że przeszkadzał jej we mnie mój stosunek do niej i faktycznie ma rację z tym. Ja też mam jej parę rzeczy do zarzucenia, o których jej powiedziałem.
Po roku zaczęliśmy rozmawiać z sobą z tego względu, że miałem trudny okres i się złamałem.
W tej chwili sytuacja jest taka, że nie chce rozmawiać ze mną o tym co było i chce pozostać ze mną na relacjach przyjacielskich i jest problem w tym, że prowadzi to dając mi w moim odczuciu do zrozumienia, że jest to odbudowania ale ucieka od tematu. Czasami się otworzy ale mówi tylko co czuła. Powiedziałem jej, że tak to wygląda z mojej strony i nie wiem na czym stoję, zwłaszcza, że była z kimś na weselu w swojej rodzinie. Nie chce mi odpowiedzieć na pytanie czy kogoś ma... Nie chcę się łudzić.

Odnośnik do komentarza

Boję się trochę, że jestem niedorosły emocjonalnie, bo w gruncie rzeczy skoro mnie nie chciała wcześniej i powiedziała, że nie ma szans na odbudowanie tego, odpuściłem, a przeżyłem z nią 5 lat... I... nagle przypomniałem sobie o niej w chwili słabości... A może ona kogoś ma i z sentymentu ze mną rozmawia... Przez okres, który nie była ze mną rozwinęła się i może umie to racjonalnie połączyć... Z tą różnicą, że niedorosły chłopaczek łudzi się...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...