Skocz do zawartości
Forum

Znęcanie się matki nad córką z dzieckiem


Gość sebastian k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sebastian k

witam piszę zamiast mojej partnerki dlatego że nie może się ona zdecydować. zacznę wprost.
od ok pięciu lat po narodzinach naszego syna matka mojej partnerki będę ją nazywał pani E. zaczęła wynajdować najdrobniejsze potknięcia i problemy mojej partnerki kazała nam także płacić sobie za wynajem jednego pokoju w którym mieszkamy (wszystkie rachunki płacimy wspólnie regularnie) nasilało się to z czasem coraz bardziej. w skrócie na dzień dzisiejszy nie ma rzeczy do której by się pani E. nie przyczepiła doszło do tego że kazała się nam wyprowadzić natychmiast z domu chociaż wie że chcemy i będziemy mieli tą możliwość po nowym roku. dodam także że jest to kobieta samotna po rozwodzie ok 8 lat i bardzo samolubna nie licząca się z nikim. to tak po krótce. co robić aby się nie kłócić dodam że nigdy nie było kłótni pomiędzy mną a panią E.

Odnośnik do komentarza

ja tak samo, na jedno was to wyjdzie a odpoczniecie sobie. Dziecko nie powinno sie wychowywać w takiej atmosferze. Zabierzcie graty i bez łaski. Po nowym oku się przeprowadzicie na swoje i będzie po problemie. Może jak pokarzecie że nie dacie soba pomiatać to zrozumie co traci... czasami potrzebny jest kubeł zimnej wody na głowe aby człowiek zrozumiał co stracił

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...