Skocz do zawartości
Forum

Jak zaczepić chłopaka na facebooku?


Gość pomarańcza_SIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asieńka123

ja ostatnio zaczepiłam chłopaka, ktorego zupelnie nie znalam, ale przynajmniej ze zdjęcia wydawał mi się bardzo podobny do chłopaka ze szkoly który mi sie bardzo podoba (chociaz oczywiscie wiedzialam że to nie ył on). on tez mnie potem zaczepil. Kiedy napisal dlaczego go zaczepiam napisalam mu, że mi się nudzi i nie mam z kim gadać. na to on, że zawsze jest chetny do rozmowy. i tak zaczęliśmy ze sobą gadac. chciał sie nawet ze mna spotkać w realu ale gdy wysłal mi inne swoje zdjecia okazalo sie, że nie wygląda już tak dobrze, jak na tych ktore mial na swoim profilu i mu odmowilam.
zacznijcie gadać o filmach, zainteresowaniach, sporcie. co tylkow wam przyjdzie do glowy. i pamiętaj aby nie udawać kogoś kim nie jestes, tylko byc sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Gość asieńka123

może igłupie, ale to że nie jest zbyt przystojny i nie taki, jak go sobie wyobrażałam jakośvtak mnie zniechęciło do pisania z nim. trudno, już taka jestem i tego nie zmienię.
zwasze zwracam uwagę na wygląd u facetów. oczywiście wazna jest też osobowośc, ale jezeli jest brzydki to musi wiedziec że nic z tego nie będzie. a ten chlopak do którego mi się podobny jest naprawdę baaaardzo przystojny i nie chciałam pisac z kimś kto mu w żadnym stopniu nie dorownuje.

Odnośnik do komentarza
Gość asieńka123

wątpie żeby mnie ktoś tak potraktował, bo przeważnie ludzie mowią mi że jestem bardzo ladna. jeżeli dziewczyna jest ładna i chce się spotykać z niezbyt przystojnym chlopakiem, to już jest jej sprawa, ja na pewno nie bede tego robić.
Uważam tez że kobieta i męzczyzna nie powinni zbytnio od siebie jeśli chodzi o urodę. Nie może byc tak żę chlopak jest bardzo ladny i zadbany, a dziewczyna pryszczata i chodząca w powyciaganym dresie. ale jest to tylko moje zdanie, ktoś inny moze sądzić oczywiście inaczej...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...