Skocz do zawartości
Forum

Brak chęci do czegokolwiek i smutek


Gość jm...83

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam na imię Justyna, Od kilku miesięcy jestem smutna nic mnie nie ciesz straciłam jakie kol-wiek chęci do życia nie interesuje mnie nic co się wo kuł mnie dzieje stałam się obojętna wszystkiemu są takie chwile że wymuszam uśmiech żeby się nikt o mnie nie martwił. Czasem zdarza mi się za pomnieć jakiegoś dni. Czasem mówię słowa Zamień się ze mną i słyszę głos który mi mówi Jak nadejdzie czas to się zamienimy chciała bym to komuś powiedzieć ale rodzice by powiedzieli że bym nie kłamała. Rok temu straciłam Przyjaciół którzy teraz się ze mnie nabijają ale teraz mam koleżankę która i tak nie ma na mnie czasu bo spędza go ze swoim chłopakiem... Proszę pomóżcie mi...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile masz lat, ale możliwe, że dopadła Cię taka młodzieńcza, okresowa depresja, możliwe, ze wynika to z tego, że straciłaś przyjaciół, kolezanka nie ma dla Ciebie czasu, a są wakacje i większość z nas spędza je z przyjaciółmi. Ty masz świadomość tego, że gdzieś ich straciłaś, umknęli Ci i dlatego czujesz się osamotniona i zrezygnowana. Ale to wcale nie oznacza, że tak musi być. Możesz zadzwonić do koleżanki i zaprosić ją na nocowanie na babski wieczór, możesz poznać nowych przyjaciół, np. przez internet. Wyjść gdzieś z nimi do pubu itp. Najważniejsze to nie zamykać się w domu i nie pogrążać się w tym stanie, bo będzie się nasilał i będzie to wpływało na Ciebie niekorzystnie. Wszelkie zmiany zależą od Ciebie dlatego odważ się wprowadzić w swoje życie to, czego Ci brakuje.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Justyna rozumiem, że przeżywasz teraz trudny okres w swoim życiu. Straciłaś zaufane osoby, a Twoja przyjaciółka nie ma dla Ciebie czasu, więc czujesz się samotna i opuszczona.
Postaraj się na początku porozmawiać z nią. Powiedz, że jest Ci teraz bardzo ciężko i potrzebujesz jej i rozmowy z nią. Pamiętaj także, że zawsze możesz skorzystać z młodzieżowego telefonu zaufania (nr 19 288), gdzie masz możliwość rozmowy z psychologiem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...