Skocz do zawartości
Forum

Mój chłopak myśli że go zdradzam


Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo poważny problem . Od jakiegoś miesiąca cały czas ktoś puszcza plotki że mój chłopak mnie zdradza i że ja jego zdradzam ;( Cały czas się z tego śmialiśmy ze kto puszcza te plotki to jest zazdrosny że nam sie układa . Parę dni temu mojemu chłopakowi jego najlepsi koledzy powiedzieli mu że go zdradziłam i on im uwierzył i ze mną zerwał . Jest to nie prawda bo nigdy w życiu bym mu tego nie zrobiła ponieważ go kocham i mi bardzo na nim zależy . Mówiłam mu cały czas ale on nie chce odebrać ode mnie nawet telefonu i nie chce pogadać ;(
Powiedzcie mi co mam zrobić jestem z nim pięć lat i nie chce tego marnować ;(

Odnośnik do komentarza
Gość Deszczowa Piosenka

ale przecież on nie widział jej, nie przyłapał na zdradzie. Moim zdaniem to pewnie miał dość plotek i poszedł na tak zwaną łatwiznę. Znalazł powód i uciekl..... bo dla mnie koleś który po takim czasie bardziej wierzy kolegom a nie swojej dziewczynie szuka tylko pretekstu do odejścia

Odnośnik do komentarza
Gość Antoine

Wiesz...dla mnie dziwny jest sam fakt iż twój chłopak ufa bardziej swoim kumplom niż tobie.Zastanawiałaś się kiedykolwiek czy ci kumple nie są przypadkiem zazdrośni o ciebie? Przecież często jest tak,że koledzy czy koleżanki schodzą na dalszy plan gdy na horyzoncie pojawia się dziewczyna bądź chłopak.
Być może chcieli przez to ograniczyć wasze kontakty,a także zrobić tak by w końcu twój chłopak z tobą zerwał.
Ludzie potrafią wymyślić różne ciekawe historie by pozbyć się przeszkód.Mogli uznać,że trzymasz go pod pantoflem.

No,a jeśli jego kumple nie wymyślili ciekawej historii,którą mogli by mu przedstawić jako dowody rzekomej zdrady,to albo gość się tobą znudził,głupio mu było i zwinął manatki w ten sposób albo wbił sobie coś do głowy i uznał,że rzeczywiście go zdradzasz,nakręcił się i poszedł szukać szczęścia gdzie indziej.

Nie wiem czy warto jeszcze zadawać się z takim typkiem,dla którego kumple to guru i wierzy w każde ich słowo.

Odnośnik do komentarza
Gość buquile

"Przecież często jest tak,że koledzy czy koleżanki schodzą na dalszy plan gdy na horyzoncie pojawia się dziewczyna bądź chłopak.
Być może chcieli przez to ograniczyć wasze kontakty,a także zrobić tak by w końcu twój chłopak z tobą zerwał."

Nie ma takich zachowań w męskim świecie. Więcej tym zdaniem o sobie opowiedziałaś niż co mogło się zdarzyc autorce.

Odnośnik do komentarza
Gość Antoine

boquile...twoje zdanie akurat mnie nie interesuje,co dalem wyraznie do zrozumienia w pewnym watku.
Widocznie zbyt krotko zyjecie na tym swiecie badz interesuje was wlasny tylek.Widzialem wiele takich sytuacji z udzialem facetow.Facetow zazdrosnych o zwiazek wlasnego kumpla z dziewczyna.Skonczylo sie piwo,dyskoteki,ryby i wyglupy do bialego rana.Facet wybral dziewczyne.Zaczely sie glupie telefony,teksty,ze panna jest taka i taka.Zabrala im najlepszego kumpla,wiec musi za to zaplacic zszargana reputacja.Mowia,ze kobiety sa zdolne do wszystkiego,mezczyzni sa czasem gorzej msciwi i zazdrosni.Wiec nie opowiadajcie tu bzdur i wyjdzcie czasem z domow,posluchajcie opowiesci innych ludzi.

Odnośnik do komentarza

znam taki przypadek kiedy facet się do tego posuną..... tylko on robił to w drugą strone, wydzwaniał do dziewczyny i oczerniał jej chłopaka.... Jest to rzadkie zachowanie w śród mężczyzn, ale nie aż tak rzadkie... czasami zdarzają się jednostki myślące i działające inaczej

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość buquile

"Zabrala im najlepszego kumpla,wiec musi za to zaplacic zszargana reputacja"

Nie dziewczyna zabiera mężczynę tylko idiota sam się izoluje.
Mężczyna, który zostawia swój dotychczasowy świat, hobby, kolegów dla dziewczyny sam sobie szkodzi, bo ulega kobiecie w zamian za nic, bo jakby tego nie zostawił to i tak by z nim była. Bo jak kobieta poznaje i fascynuje się meżczyną to poznaje go osadzonego wśród pasji hobby i kolegów. I taki jej się podoba. Później z niewiadomych powodów chce go prawie zawsze wykastrować z tego. Nie trzeba się na to złościć tylko po prostu nie ulegać. Nie ulegniesz i nadal będzie z tobą. Głupi facet co przestaje być sobą dla kobiety, którą zafascynował "ten pierwszy on."

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Dobrze gada Antoine,polac mu :D
Co sie zescie z drzewa urwali?
Sam rozwalilem dwa zwiazki moim kolegom cichaczem.Nie to,ze dumny z tego jestem...ale nie moglem pozwolic na to zeby sie zmarnowali,kto by na imprezy ze mna jezdzil? To w koncu przyjaciele,nawet lepsi od brata rodzonego.Nigdy nie byliscie zmuszeni do czegos takiego? Dziwny z was narod...

Odnośnik do komentarza
Gość PSYCHOPATA

Tak bouqile,ty nie potrafisz sie w ogole cieszyc,poniewaz twoje rozgoryczenie kobietami siega zenitu.Nie dajesz rady i wyladowywujesz na calym forum swoja zlosc.
Rzucila cie kobieta przez facebooka? Pomysl co zrobiles nie tak.Skoro znalazl sie lepszy.Osoba kochana i bezpieczna nie czuje potrzeby uganiania sie za innymi,flirtowania oraz zdradzania.

Odnośnik do komentarza
Gość buquile

"Rzucila cie kobieta przez facebooka? Pomysl co zrobiles nie tak.Skoro znalazl sie lepszy."

O sobie nie będę pisał, ale by nie znalazł się ktoś lepszy od nas w jakimś punkcie życia - to trzeba być najlepszym, najlepiej we wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Gość myslaca inaczej

Nie trzeba się na to złościć tylko po prostu nie ulegać. Nie ulegniesz i nadal będzie z tobą. Głupi facet co
przestaje być sobą dla kobiety, którą zafascynował "ten pierwszy on."

Mylisz się - znam kilka przypadków kiedy facet nie uległ i skończyło sie tym, że go zostawiła - bo skoro się nie chce dla niej zmienić to jej nie kocha i takie tam dyrdymały.
Większość z nas, kobiet - nie wiem czemu - próbuje za wszelką cenę zmienić faceta w - nie obraźcie się - pedała, który bedzie na każde skinienie małego paluszka księżniczki. Kiedyś zapytałam się koleżanki co widzi w facecie z którym jest od kilku lat i zgadnijcie co usłyszałam - "Bo robi co mu karze" Jestem może cyniczką, ale miłośc to przeżytek, może jeszcze gdzieś się ją jeszcze spotka, ale większość związków to czyste wyrachowanie. Dlatego jestem sama - mam gdzieś taki świat i takich ludzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...