Skocz do zawartości
Forum

Oryginalny sposób na podziękowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się koniec roku szkolnego... Mam w swej szkole nauczycielkę, która w tym roku zrobiła dla mnie naprawdę dużo, okazała się być przyjaciółką ; ) , wysłuchiwała mnie, pomogła poradzić sobie w najcięższych chwilach, gdyby nie ona, to pewnie nie udałoby się załatwić mi wizyt u psychologa i takie tam. Chciałabym jej w jakiś szczególny sposób podziękować, nie mam tylko pomysłu, może Wy jakiś macie?

Odnośnik do komentarza

Skoro to twoja kochana nauczycielka, to mysle, ze kwiaty beda jak najbardziej na miejscu, ale oprocz tego mysle, ze fajnym prezentem dla by byl np. zestaw do herbaty w japonkim stylu (dzbanuszek i filizanki), widzialam taki i jest bardo ladny! moze zastanow sie tez, co ona lubi najbardziej?

Odnośnik do komentarza

Ja też uważam że najlepiej będzie szerze podziękować i powiedzieć jak dużo ona zrobiła dla ciebie. A na dodatek myślę że kwiatuszki jakieś byłoby dobrym pomysłem, bo to zawsze sprawia przyjemność :) I pamiętaj - dla nauczycieli zawsze największą radością jest pamięć za ich dobrą pracę. Staraj się znaleźć przynajmniej raz w roku nawiedzić swoją nauczycielkę. Ja zawsze odwiedzam swoich nauczycieli kiedy jestem w domu na wakacjach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...