Skocz do zawartości
Forum

Jak rozpoznać geja?


Gość ramoneska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ramoneska

Witam! chcę założyć taki wątek poniewaz od jakiego czasu to mnie inetresuje: ja rozpoznac ze chlopak jest gejem? jestem ciekawa i to by moglo byc przydatne, bo np. wtedy bym od razu wiedziala czy jest na co liczyć czy nie.

Odnośnik do komentarza
Gość ramoneska

Pytam sie tez dlatego, bo znam takiego jednego...Wlocha, jest przesympatyczny, kolezenski i mi jest z nim bardzo latwo, jest na luzie. ale nosi torbe w rece, szaliki kolorowe i mnóstwo bransoletek. No i sie zachowuje czasami jakby gejowsko, smieje sie i przykrywa usta reka. Czy to moze o czymsc swiadczyc?

Odnośnik do komentarza

Włosi, ciapaci, arabowie, tutaj te nacje przy polkach nie muszą dużo się starać.

A co za różnica czy jest on homosiem czy nie? Jedyne co się liczy to czy ty jemu się podobasz w sensie damsko-męskim. No bo co ci po tym że jest heteroseksualny, skoro cię nie będzie chciał?

A może własnie o to chodzi, ignoruje cię i twoje podchody i tłumaczysz to sobie jego homosiostwem.

Odnośnik do komentarza

Ja poznałam geja , tzn najpierw tylko podejrzewałam że jest gejem -na swojej uczelni po listonoszce Louisa Vuittona i ubiorze -codziennie rurki i jakiś sweterek, nie raz komentował dziewczyn ubiór i był taki wyluzowany i też bardzo miły. Taki kumpel 'na dobre i na złe' , to notatki pożyczył, to przebijał piątke gdy ktoś dobrze kolokwium napisał. Ogólnie można było to po nim poznać że nie jest jak inni faceci. A w dniu egzaminu podejrzenia się sprawdziły gdy przyszedł ze swoim partnerem- partner dał mu kopniaka na szczęście a ten mu wysłał całusa.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zgadzam się z Buquile. Aspektem pozwalającym na stwierdzenie, czy ktoś ma orientację homoseksualną jest zainteresowanie, odczuwanie pociągu seksualnego do własnej płci.
Cechy wyglądu jak i zachowania, które są przypisywane homoseksualistom (jak na przykład, to, że lesbijki mają wiele męskich cech) wynikają ze stereotypów i zazwyczaj są nieprawdziwe.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

właśnie ja też myślę że geja ciężko jest rozpoznać tylko po wyglądzie, ponieważ są dużo facetów którzy po prostu lubią ładnie się ubierać. kobieta to jak najbardziej rozpozna geja po zachowaniu, bo każdy normalny facet patrzy na kobiecą piękność:)

Odnośnik do komentarza

~maja27
ja tez mam problem bo mój partner jak jest sam w domu rano to ogląda filmy gejowskie i kiedyś go o to zapytałam czy jest gejem to się wypar ze nie ale dalej ogląda i ja nie wiem co o tym myslec.

Żartujesz sobie? Oczywiście, że jest. Czego Ci więcej trzeba, chcesz go kiedyś zobaczyć w łóżku z mężczyzną?

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Pewnie za długo strugał jasia i teraz nie pociąga go nic poza własną grabą. Lub po prostu jest aseksualny, więc sfera seksualna może dla niego zupełnie nie istnieć, a co za tym idzie nie odczuwa potrzeby seksu i nawet jak mu dasz pomacać swoją broszkę, to i tak mu nie dygnie hehe

Odnośnik do komentarza

Kurtynaopada....
Jest dużo gejów, którzy mają żony i dzieci, czyli musi im stawać. A wiem to z różnych wpisów na forach. Żona nic nie podejrzewała, a mąż pewnego dnia odszedł do innego mężczyzny. Szok.
Czyta się też, że był z kobietą, bo nie chciał się ujawniać itp.

Brak wzwodu może być spowodowany innymi czynnikami, niż orientacja seksualna. Jeśli chłopak chce być z tobą, to warto udać się do seksuologa po poradę.

Czy można rozpoznać geja? Kiedyś był program , taki fryzjerski konkurs.
Byłam pewna, że jeden z nich jest gejem, a okazało się, że ma żonę i dzieci.
Był też taki męski typ, a to on był gejem /przedstawił swego partnera/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...