Skocz do zawartości
Forum

Co znaczy, gdy chłopak mówi, że chce odpocząć?


Gość tylkon

Rekomendowane odpowiedzi

Julia nie dyskutuj ten koleś to jakiś dzieciak trolujący na forum łazi od wątku do wątku i wyraza swój żal że nikt go nie chce, nie zwracaj na niego uwagi bo to walka z wiatrami, bedzie dokuczal obrazal i wraz polozy sie spac z zalem ze wszystkie kobiety go dyskryminuja i nie lubia ciekawe dlaczego? Daj sobie spokój Jula, biedny nawet nie wie gdzie nick wpisac

a co do watku - moze nie jest pewien swoich uczuc daj mu troche czasu zobaczysz czy zateskni czy odwrotnie

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość na naiwność

i głupotę różowych okularów nie ma leków, za to do tego co mówi prawde i ostrzega, to pretensje macie, bosz... ale wy jesteście głupie, nie akceptujecie prawdy, że np. jakiś koleś was oszukuje, jedna drugiej podpiera kit i wciska różowe okulary,
żaden człowiek co kogoś kocha nie potrzebuje odpoczynku od osoby kochanej, odpoczywa się od kogoś kogo ma się dość i gdy się ma na oku nową osobę, w czasie jak mówi że odpoczywa to pewnie ma inne randki, ale widać wasze bezmóżdże, pretensje do tych co mówią niewygodną prawde,
zaprzeczanie faktom, różowe okulary i inna interpretacja rzeczywistości - to umiecie , za tydzień jak on ją rzuci, to ona zada pytanie "czemu, zaskoczenie wielkie" a inne powiedzą "no jak, zaskoczenie" ,
wy jesteście tak durne jak ten góral z dowcipu:
idzie turysta, patrzy, że siedzi góral i piłuje gałąź od strony konaru i krzyczy :
- baco ,spadniecie
- a poszło won,
baca przepiłował konar, spadł i oszołomiony siedzi na ziemi i mówi :
- prorok jaki czy co ?
takie jesteście
nie widzicie symptomów nałogowców, a kiedy facet was puszcza kantem i idzie na pare dni do innej bo ma was dość, to wy rzucacie sie z jadem do tego co was ostrzega

Odnośnik do komentarza

Myślę, że zamierza zrobić sobie przerwę od związku i jakkolwiek to brzmi tak z kolegą, który nie podpisuje się nickiem trochę się zgadzam w tej kwestii. Nie jest pewien swoich uczuć do Ciebie, sam Ci powiedział, że nie jest pewien czego chce od życia, a wiec coś jest na rzeczy, nie jest pewien tego co się dzieje wokół, czego chce dalej. Możliwe, że chce rpzerwy w związku, aby poukładać swoje myśli i uczucia, sprawdzić siebie czy zatęskni, ale nie zgadzam się z tym, że to oznacza od razu rozstanie. Owszem, jeśli kogoś kochamy to chcemy być z tą osobą, nie potrzebujemy przerw aby się przekonać co czujemy bo to wiemy, ale może on właśnie nie wie i ta przerwa uzmysłowi mu, że jednak tęskni i czuje coś więcej niż zwykłą sympatię. Nie ma się co zniechęcać i popadać w czarne myśli, ale też trzeba być pośrodku - zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, tak naprawde moze potoczyc sie dwojako - albo zwiazek albo rozstanie. Mam nadzieje, ze to pierwsze. Jesli jestescie ze soba dlugo mozliwe, ze dopadl go taki kryzys, bo chcialby podjac powazniejsze kroki ale sie boi, moze nie chodzi o sam zwiazek tylko o inne sprawy w jego zyciu, ktore chce przemyslec sam. Daj mu troche czasu i porozmawiaj z nim jesli po tej przerwie wszystko wroci do normy to dobrze, jesli przerwy beda sie powstarzaly albo po przerwie cos sie zacznie psuc, to niestety ale nie wrozy to nic dobrego.

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja2424

Hmm trochę to dziwne. Ale możę po prostu jesteś pierwszą jego dziewczyną i on nie wie co ma robic ani jak sie zachować...? Albo po prostu potrzebuje chwili samotności- każdy nawet zakochany tak ma... cieżko tutaj gdybać może po prostu poczekaj przez ten czas i czekaj aż sprawa sama sie rozwiąże a przez ten czas zajmij się czymś co sprawi Ci przyjemność

Odnośnik do komentarza

powolanie to powołanie ale bez przesady.... sądzę że nie oto tu chodzi. Najprawdopodobniej na weselu ktoś mu coś o Tobie powiedział i on zaczął myśleć... byłam kiedyś na takim weselu gdzie usłyszałam od ciotek mojego chłopaka że nie jestem dla niego zbyt dobra bo moim rodzice mają za mały majątek Oo i że powinnien mnie zostawić i wrócić do Ani której rodzice mają własne firmy.... Dla ścisłości moim rodzice nie są bardzo zamożni ale nie narzekamy na brak kasy. Może ktoś mu coś powiedział, może ktoś rzucił że nie da rady, że dzieci, odelgłość to za duże obciązenie.... wiesz ludzie są różni

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jeśli twój chłopak, mówi, że jesteś ważną dla niego osobą, ale nie jest pewny czego chce od życia, to właśnie tak to powinnaś rozumieć. Wiem, że trudno jest nie doszukiwać się innych przyczyn, trudno jest nie przewidywać co on zamierza zrobić, ale odpowiedzi może być bardzo wiele. Niech czas będzie weryfikatorem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość mmartakowalska_

jestem w takiej samej sytuacji. Mój chłopak powiedziała mi że w naszym związku jest wiele minusów. Ze on musi odpocząć od tego wszystkiego na jakiś czas. Bardzo się boje o nas ponieważ nie odzywam się już tydzień.. Zawsze mi powtarzał ze mnie kocha i nigdy nie opuści ale faceci to zdrajcy i świnie. Kobiety, Nie wierzcie mężczyznom którzy obiecują miłość do końca i inne pierdoły. Mocno się zawiedziecie.. A strata ukochanej osoby boli niemiłosiernie

Odnośnik do komentarza

Witam was dziewczyny ja bylam z chlopakiem 3 lata mieszkalismy u mnie jakies 7 msc. pierwszy rok jemu odbijalo klocilismy sie ale wszystko sie ustabilizowalo. Odkad bylismy na wakacjach to mi kilka razy porzadnie odbilo nawet wywalilam jego bety z domu jego tez a jest naprawde madra i dobra osoba. Czasem sie nie wytrzymuje..... chcialam dac mu czas zeby sam sie odzywal ale nici w koncu pojechalam do niego o 8 rano zeby go zastaac i wpadlismy sobie w ramiona L:) Ma ciezki charakter zaznaczam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...