Skocz do zawartości
Forum

Leki na nerwicę lękową


Gość be...81

Rekomendowane odpowiedzi

Gość be...81

witam lecze sie xetanorem bylo dobrze ale teraz jest zle choruje okolo 6lat lecze sie od 2lat mam leki z napadem paniki boje sie wyjsc do sklepu brakuje mi wtedy powietrza to doprowadza do takiego stanu ze panikuje i dusze sie tak mnie wybija mocno wygladam jak 9m-c ciazy to muj jedyny problem to te dusznosci mam tez hydroxyzinum ale jakos boje sie zazyc tej tabletki niewiem czemu prosze o porade dobra dziekuje bardzo

Odnośnik do komentarza

Ja biorę hydroxyzinum od dwóch dni. Dla mnie to zło. W głowie mi się po tym kręci i jestem strasznie zamulona. Nic poza tym. Tylko że dla mnie nie był przepisany tylko ktoś mi go załatwił, dlatego być może był nieodpowiedni dla mnie.
Ale na ogól nie uważam ten lek za szkodliwy. 2 godziny źle się poczuję i potem znów dobrze. Spróbuj, jak nie będzie odpowiadać to zawsze możesz odstawić

Odnośnik do komentarza

be...81
jesli tak jak pani psycholog napisala - lek zostal przepisany przez lekarza psychiatrii po wczesniejszych badanaich, znaczy to, ze lekarz uznal, ze ten lek bedzie najodpowiedniejszy dla Ciebie i powinnas go przyjmowac zgodnie z zaleceniami. Nie obawiaj sie, mozliwe ze Twoj niepokoj wynika z nerwicy lekowej a ten lek ma Ci wlasnie pomoc. Na poczatku mozna sie zle czuc po tym leku, bo organizm musi sie do niego przystosowac i z czasem powinno byc lepiej. Jesli tak nie bedzie, musisz isc jeszcze raz do psychiatry i powiedziec mu o tym, mozliwe, ze konieczna bedzie zmiana lekow lub sposobu ich dawkowania.

Znikajaca
jesli ten lek nie jest od lekarza zdecydowanie nie powinnas go przyjmowac. Tego typu leki sa bardzo silne i uzalezniajace. Sa przepisywane tak naprawde w wyjatkowych sytuacjach kiedy bez leku nie da sie normalnie funkcjonowac. Nie ryzykuj swojego zdrowia, natychmiast odstaw lek i wyrzuc opakowanie (najlepiej oddaj do apteki). Nie warto ryzykowac naprawde! Taki lek moze wpłynac na Twoj uklad neurologiczny i Cie uzalezni. Zrezygnuj z niego a jesli potrzebujesz wsparcia, zacznij od konsultacji z psychologiem.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...