Skocz do zawartości
Forum

Jak dać mu do zrozumienia, że mi się podoba?


Gość Andzia01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andzia01

Chodzę do pierwszej klasy LO. Od jakiegoś m-ca podoba mi się pewien chlopak. totalnie zwariowalam na jego punkcie. kiedy widzę go, przechodząc koło niego na przerwach wprost nie mogę od niego oderwać oczu. Ciągle o nim myśle. Codziennie ogladam jego zdjęcia na FB. jest on naprawde super przystojny.
problem polega na tym, że wogóle się nie znamy.Wlaściwie Nie mamy nawet wspólnych znajomych. Jak mogę dać mu jakoś do zrozumienia że mi się podoba??

Odnośnik do komentarza

Witam,
Dokładnie tak jak napisała Austeria, najpierw go poznaj zanim dasz mu do zrozumienia, że Ci się podoba. W tym momencie przeżywasz miłość platoniczną, która wcale nie musi przerodzić się w prawdziwe uczucie. Poznaj go. Może macie jakieś wspólne zainteresowania, jest to dobry temat do pierwszej rozmowy.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W dobie internetu to akurat żaden problem. Zaproś go na fejsie albo kliknij "zaczep" jak to owdzajemni, albo zaakceptuje zaproszenie poczekaj pare dni i napisz do niego, że wiesz, że jest z Twojej szkoły i wyświetlił Ci się w propozycjach osób, które możesz znać i pomyślałaś, że możesz poznać. Wstaw uśmiech zobaczysz co napisze jak coś w stylu że spoko fajnie itp., to pogadaj z nim o bzdurach czego słucha itp. Tak rozmawiaj z nim przez 2 tygodnie zdazysz go troche poznac moze na korytarzu powiecie sobie czesc albo zamienicie pare słów itp. Jak go bliże poznasz i okaze się fajną osobą i pokusa pchnie Cię do wyznania mu, że Ci się podoba, po prostu przy okazji rozmowy na necie, powiedz, że fajnie byłoby sie umówić np na spacer czy na rower, jak sie zgodzi, tzn że jest zainteresowany wówczas na takiej mini randce możesz powiedzieć, że jest sympatycznym facetem, że cieszysz się, że go poznałaś i chciałabyś go poznawać dalej, bo uważasz że jest wartościowy. Myślę, że załapie o co chodzi. Tylko nie przesadź z zagadywaniem go, codzienne otwieranie czata gdy jest online sprawi ze bedzie sie bał pokazac dostepny. To musi być z wyczuciem.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...