Skocz do zawartości
Forum

Strach przed atakiem dziwnych dolegliwości


Gość dr...ad

Rekomendowane odpowiedzi

Moje objawy sa bardzo dokuczliwe
Mam ogromne zawroty i uciskowe bole glowy
kolatanie i niemiarowe bicie serca
dusznosci
bole kregoslupa i karku
drgawki
bole miesni
nagle zmiany temperatury ciala
ucisk w mostku
bole zoladka
mdlosci
pocenie sie (stopy oraz dlonie)
leki nie wiadomo przed czym
nie potrafie ustac w miejscu caly czas cos dotykam cos robie obgryzam paznokcie
cos lapie gdzies drapie
mam tiki nerwowe
nagle slabosci i utraty swiadomosci oraz rownowagi
jestem okropnie nerwowy
byle blachostka potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi
nagle zmiany osobowosci
czesto miewam zaburzenia wzroku oraz zatykaja mi sie uszy...
caly czas jestembardzo agresywny i jestem strasznie wybuchowy
byle blachostka doprowadza mnie do szalu...
czasem chce mi sie plakac bez powodu czuje jak bym umieral...;(Dzis byłem na pogrzebie i w kościele mnie to poraz kolejny dopadło tragedia:(((((( 18.02.2012 biorę ślub i się tak boję tego że mnie to dopadnie :(((((( i upadnę mam 26 lat :(((((((( Chciałbym normalnie żyć funkcjonować :((((((Boję się tego .W pracy mnie to dopada w domu .Biorę Magnez B6 i melise pije i nie pomaga :((( Naprawdę Niewiem co robić :(:( Teraz ślub i boję sie tego wszystkiego a to ma byc najwspanialszy mój dzień a jak to mnie dopadnie :((((((

Odnośnik do komentarza

Masz nerwicę, naprawdę i wiele objawów, które faktycznie mogą utrudniać Ci codzienne funkcjonowanie. Myslę, że te nerwicowe objawy i lęki moga wynikac ze stresu. Bierzesz ślub, sama wiem jak to jest mnóstwo spraw do załatwienia, stres, niepewność, obawy, setki telefonów, terminy gonią. Wszystko jak na wariackich papierach. Stres, przemęczenie, myślenie o ślubie, niepokój, a jeszcze na co dzień praca i życie codzienne i nerwica gotowa. Wiem, że już pare dni minęło i mam nadzieję, że jesteś już po slubie i że wszystko przebiegło po Waszej myśli. Mam też nadzieję, że uspokoiłes się troszkę, że te objawy zniknęły, albo przynajmniej się zmniejszyły. Jeśli jednak nie, a melisa i magnez nie pomaga, dobrze by było jakbyś skorzystał z porady u psychologa. Nie musisz nikomu o tym mówić, po prostu dobrze by było jakbyś poszedł i pogadać czy to Ci samo przejdzie np. dzieki paru spotkaniom z psychologiem czy może skieruje Cie do lekarza, aby Ci przepisał jakies leki, bo jak zapewne sam doskonale wiesz, każda choroba a nerwica przecież jest chorobą, nieleczona, może nasilac swoje objawy. Na pewno bys tego nie chcial, bo teraz sie zle czujesz tak ten stan trwa a co jesli mialby sie nasilic i trwac tak caly czas? zastanow sie nad psychologiem a zanim podejmiesz decyzje mozesz pojsc do rodzinnego moze on Ci zproponuje cos na uspokojenie i wyciszenie, ale musisz takze sam nad soba pracowac, wyciszac sie, odpoczywac, wysypiac dobrze, staraj sie relaksowac nie przed tv tylko np wyjsc na spacer z zona, przejsc sie gdzies do lasu, tak zeby pooddychac, dotlenic sie itp. Ja jak mam nerwowy okres to mi pomaga wyjsciue do przyjaciolek i wygadanie sie jak na spowiedzi, po tym sie czuje jakby oczywszczenie. sprobuj - moze u Ciebie tez to pomoze, choc wiem, ze faceci tak chetnie nie rozmawiaja o sobie, ale teraz gdy masz zone - na pewno chetnie Cie wyslucha i bedzie wspierala. Zycze Wam szczescia :)

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Jeśli robiłeś badania i nie wykryły one żadnych przyczyn fizjologicznych występujących u Ciebie objawów to prawdopodobnie podłoże jest psychogenne. Opisane przez Ciebie objawy, które nasilają się w sytuacji stresogennej mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe. Radziłabym konsultację z psychiatrą.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...