Skocz do zawartości
Forum

Kłamstwa w listach od koleżanki


Gość marze

Rekomendowane odpowiedzi

mam kolezanke z ktora utrzymuje kontakt listowny .Pisze mi o swoich problemach ,ale klamie pisze ze nie pije alkoholu aja po listach widze ktore pisze bedac trzezwa bo wtedy nie robi bledow ,a piszac po wypiciu gubi litery .Mysle ze cos sie ostatnio wydarzylo ,bo wraca do przeszlosci ,a na pytanie co teraz sie dzieje omija temat .Jak powinnam napisac moze pomozecie mi ???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

...tylko ze ona twierdzi ze nie ma skype kamery, to jest dziewczyna -KOBIETA ktora poznalam na czacie pisala o swoich problemach .Mieszka w Anglii i tam pracuje .Siedzac na czacie szukala osoby z ktora mogla by porozmawiac ,poniewaz miala i ma problemy z alkoholem twierdzi ze ma depresje ,a stres zapija alkoholem . Najgorsze jest to ze pisze ze pracowala w polsce jako PIELEGNIARKA na psychiatryku oddziale odwykowym i nie wie co moze sie stac ???Mieszka z partnerem ktory tez pije,dzieci zostawila w Polsce, jest 8latza granicami kraju dzieci odwiedza raz w roku .NASZE LISTY W SUMIE PISANE BYLY POCZTA INTERNETOWA Mysle ze musial by dotrzec do niej naprawde osto napisany list ! POMÓŻCIE MI NAPISAC
A MOZE W PUNKTACH WYPISZCIE CO MOGLABYM NAPISAC

Odnośnik do komentarza

moze nagraj siebie jak tłumaczysz jej ze warto walczyc itp i wyslij jej taki filmik, moze to zrobi na niej wrazenie? powiedz ze znasz prawde ze potrafisz wyczuc kiedy cos jest nie tak i powiedz, ze na odleglosc ciezko Ci pomoc ze ona sama musi walczyc jesli nie bedzie walcyzla Wasza przyjazn sie rozpadnie, ze ona przegra swoje zycie

Odnośnik do komentarza

Witam,
Rzeczywiście znajdujesz się w trudnej sytuacji, którą utrudnia jeszcze bardziej odległość jaka dzieli Ciebie i Twoją przyjaciółkę.
Pomysł z nagraniem siebie jest dobry. Pomyśl także, czy udałoby Ci się dotrzeć do jej rodziny tutaj w Polsce i porozmawiać z nimi. Ale przede wszystkim, nie urywaj z nią kontaktu, pisz z nią nadal, niech czuje, że ma w Tobie oparcie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...