Skocz do zawartości
Forum

Czy związek, w którym chłopak nie ma dla mnie czasu ma sens?


Gość aj...40

Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak jest bardzo tajemniczy i bardzo długo pracuje, wogóle nie ma dla mnie czasu i wcale nie odzywa sie do mnie (jest 250km odemnie). Jestem z nim ponad 2 lata i widzę że jemu wcale nie zależy na mnie. Woli pracować niż porozmawiać ze mną co mam zrobić? Czy ten związek ma dalej jekiś sens?

Odnośnik do komentarza

Tajemniczy, długo pracuje, nie ma dla Ciebie czasu, nie odzywa sie - dla mnie to związek bez przyszłości, zabrzmi to brutalnie, ale możliwe, że kogoś ma. Dzieli Was troche km wiec na pewno nie widujecie sie codziennie wiec tym bardziej powinno mu zależeć na kontakcie, a skoro tak nie jest to coś musi być na rzeczy.

Może niby jest z Tobą a tak naprawdę spotyka się z kimś w swojej miejscowości? Nie ma co się zastanawiać tylko spotkajcie się i porozmawiajcie. Powiedz, że jest Ci przykro, że tak wygląda sytuacja i że bardzo Ci zależy na tym aby był wobec Ciebie szczery, dlaczego tak się zachowuje, tak postępuje, czy zmieniło się coś w jego stosunku do Ciebie itp. Musicie szczerze porozmawiać, zwłaszcza, że jesteście ze sobą 2 lata. Jeśli przyzna się, że coś wygasło, albo, że poznał kogoś - zdecydowanie powinnaś to zakończyć. Jeśli się okaże, że ma jakieś problemy, którego go absorbują, albo wydarzyło się coś i potrzebuje czasu dla siebie, albo to go w jakis sposob blokuje - porozmawiajcie o tym i sprobujcie znalezc na to rozwiązanie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Związek na odległość nie jest związkiem łatwym, tym bardziej jeżeli od początku tak wyglądał. Potrzeba wzajemnego zaufania i chęci podtrzymywania kontaktu z obu stron.
Tarja ma rację - jedynym rozwiązanie w Twoim przypadku jest szczera rozmowa - ale twarzą w twarz, a nie przez internet czy telefon.
Życzę powodzenia i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość malinka11

tez tak mialam .dzielilo nas 70 km.nie mial czasu ,a po 2 latach okazalo sie ze od poczatku bylo nas dwie:)mial dziewczyne w swoim miescie i mnie rownoczesnie.odkrylam to przegladajac mu telefon,bomnie ten brak czasu dziwil i męczyl.no i to byl powod.molosc mierzy sie czasem spedzanym razem

Odnośnik do komentarza

Dziewczyno szanuj się!
Mój chłopak co to znaczy! 2lata odległość 250km????
Fagas nie jest. Ciebie wart!
Otrzasnij się to nie jest Miłość. !!!!!!
Jestem po sakramencie małżeństwa już 50 lat i nie wyobrażaliśmy by w okresie narzeczeństwa nie widywać się co dziennie a tak wieczorne rozstania były szczególnie przykre dla mego narzeczonego, że wyznaczył termin ślubu to Jest Miłość od Boga gdzie. Już dziadkowie nadal mamy wspólne rozmowy i pasje i nasze oczy widzą ukochanego i na wzajem. Tego spotkania z prawdziwą Miłością życzę Ci. ! Najlepiej poproś Świętego Antoniego z Padwy On znajduje tego jedynego do różańca i do tańca do końca szczęśliwych dni życia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...