Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie patrzeć to głos odziedziczyła po ojcu.
No i ta końcówka :-)
Chyba to mnie się nie tyczy. Bo przecież ja jestem takim porządnym, uczciwym i prawym obywatelem tego kraju, a co za tym idzie to, raczej nie muszę się sugerować takim przesłaniem:)
Ale dzięki.
Piosenka, nawet, nawet fajna.
Chociaż nie będę nawet ukrywał, że słyszałem ją już sporo razy :-)
Zresztą naprawdę nie wiem za co ja Tobie dziękuję.
No ale niech już stracę i pokażę się chociaż ten jeden raz, z tej dobrej strony :P

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że ty sobie żartujesz, bo jasne, że tyczy się to niekiedy po trochu nas wszystkich, niestety,
a ten kto myśli że jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem, co nie:P

Ale szczerze- to nie jest żaden przytyk do ciebie ani żadnej innej osoby.
Po prostu, wczoraj po wpisie HappySad pomyślałam sobie - przecież tamten mógł tam k..wa zabić tego dzieciaka.
A matka nic. Jedna i druga. Co innego jak się faceci pobiją- nieraz muszą- a co innego regularny lincz za fakt istnienia.

I w sumie, jak już słodzimy, to właściwie ja tobie dziękuję, bo po pierwsze jesteś reformowalny, a po drugie sama już siebie miałam trochę dość w "poprzednim wcieleniu", a to że mnie wkurzyłeś myślę że wyszło mi jednak trochę na dobre...
czółko, Rivers ;-) do następnego starcia, albo i nie:p

Odnośnik do komentarza

Sam fakt, że to robisz jest delikatnie mówiąc po prostu żałosny. Niestety Datoja. ale nie ma czegoś takiego jak poprzednie wcielenie. Dojrzałości i odpowiedzialności w Tobie nie widać. Jak dla mnie to, niczym się nie różnisz ode mnie- z tym że ja jeszcze z tego wyrosnę, bo jestem jeszcze młody, ale Tobie to już zapewne pozostanie do końca Twojego życia. Smutne, ale raczej prawdziwe.
Trzym się Datoja i nie odpisuj już mi:-)

Odnośnik do komentarza

Nie całkiem prawda- bo nie robię tego dla zgrywy, tylko jakoś sama sobie wydawałam się nieraz zbyt przemądrzała i ciążyła mi już ta datoja, chociaż paru osobom może trochę pomogłam:)
a podobna do ciebie to jedynie chyba w tym ze działam pod wpływem impulsu i nie daję za wygraną, bo jednak zauważ że staram się nie obrażać i nie ranić ludzi,:P

Tez się trzymaj,Kamil, ale wybacz, trochę śmieszny jesteś dla mnie z tym nie odpisywaniem, przecież każdy zaatakowany ma prawo do obrony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...