Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Mordehai, A właśnie że mnie wkręciłaś, koleżanko, stąd brak logiki w moich wypowiedziach powinien być jasny :-)
tylko nie wiem skąd u Ciebie ten nagły sarkazm ( tłumaczę- prześmiewcza drwina)
skoro jeszcze nie tak dawno coś tam do mnie mruczałaś o jakiejś Twojej (nie)wdzięczności czy jako tak...:P

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

Datoja
Drogi Grow
Napisałam tak, ponieważ odniosłam wrażenie że Twój wpis to żart pewnego kolegi, który lubi sobie podowcipkować tutaj ponieważ uważa, jest głęboko przekonany, że nikomu nie uda się tu pomóc tak, przez internet. I wkręca tu nas w różne swoje "problemy" :)Jeżeli Twoja wypowiedz jest prawdziwa- to wybacz, nie chciałam Cie dodatkowo zdołować :-)

Przykro mi bardzo, ale ja tutaj nic nie zakładam. Szczerze, odkąd usunąłem swój profil to, nie widzę sensu nawet się tutaj wypowiadać. Zresztą, nawet nie mam czasu już na takie pierdoły.
No ale i tak zawsze wiedziałem, iż po tym co tutaj wyprawiałem to, pozostanę w waszych głowach na długie lata. Nie będę nawet ukrywał, że nawet wygląda to nieco śmiesznie.
Oby tak dalej Datoja
DarkRivers hahaha

Odnośnik do komentarza
Gość Datoja

Hmm...wiesz co, Twój styl - nawet zmieniany- jest dość charakterystyczny, ale skoro twierdzisz ze te wszystkie dziwne nicki to nie Ty- nie pozostaje mi nic innego jak to kupić? dla świętego spokoju? chociaż chwilami nie było przyjemnie.
Zresztą- kto Cię tam wie,może i mówisz prawdę, Rivers^_^
Teraz mam poważniejsze sprawy na głowie niż rozstrzyganie tego.
A przypuszczenia nie są śmieszne, sam wiesz ze sobie na nie zapracowałeś :P
Pozdrawiam, no i powodzenia na Nowej Drodze Życia :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Datoja

Tak, to już wiem, i nie musisz.
Jeżeli oczekujesz ode mnie lojalności w nabijaniu się z ludzi to sorry ale nie.
Jako chyba jedyna broniłam Cię - nie wiem czy słusznie biorąc pod uwagę ze nieraz jesteś chamski - bo wg mnie jesteś nawet fajny, śmieszny i nie jesteś dla mnie żadnym "przestępcą" ,
a Ty strzelasz fochy jak się rozkmini Twoje gierki.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahomet

To że pisze ze zmiennych nicków to, już ma być przestępstwo. Poszukaj w swojej rodzinie jakiegoś kryminalisty, a ode mnie się odczep. Oczywiście zachowaj to dla siebie i nie odpisuj już mi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...