Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie moze ktoś inny? Tak na marginesie nie kojarzę tego uzytkownika... Byl jeszcze na tym forum ktoś taki co z wielką checią pomagał tu i nie tylko ale tez od jakiegos dluzszego czasu go nie widzę,chyba nawet konto zostalo usunięte.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

No wlasnie... ostatnio coś duzo osob lub to moze jest jedna i ta sama osoba ..zasmiecane jest nasze forum a wlasciwie kilka działów. Pisane komentarze sa albo nie na temat wątku, albo wlasnie po angielsku albo szyfrem ze znakami.
Czy ktoś moze to pousuwać bo tylko to zakloca i przeszkadza w poszczegolnych wątkach? Czy moderatorzy mogliby sie tym zainteresowac?To juz jest od jakiegos czasu... ktos sie swietnie bawi...zwroccie sobie na to uwagę..

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Na bieżąco powinni usuwać takie wpisy,tak się zastanawiam czy to ktoś się bawi ... ,nie znam się na tym ,ale czy jest w ogóle możliwość ,żeby jakieś złośliwe oprogramowanie mogło wpisywać do wybranych wyciąganych starych wątków posty,
tak na logikę to nie,

co innego, jak już nie raz, były wpisy, ale nowych wątków, jeden pod drugim,szczególnie na forum Zdrowie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

W Hydeparku byl powyzej mojego postu taki jeden wlasnie komentarz to widze ze teraz go nie ma... ale nie wiem czy damy rade wszystkie te komentarze zlosilwe zglosic do naduzycia bo tego jest tyle i generalnie wszedzie....

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Ja mialam troche czasu dzis to to pozgłaszałam ale nic na razie nie widac zadnych efektów... chyba masz rację chyba redakcja ma wolne i zapusciła forum... cóz trzeba czekać aż zrobią porządek. Ja juz mam dośc tego spamu...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

No, to jest masakra po prostu. Nawet jak usuwają te posty to i tak te wszystkie odgrzebane wątki(a jest ich kupa) zostają na wierzchu. Bajzel jest taki jak stąd do Warszawy, nie idzie się połapać, gdzie są najbardziej aktualne wątki, na co w pierwszej kolejności wypadało by odpisać itp. Powinni byli tego "dowcipnisia" dawno zablokować, samo usuwanie jego wpisów wcale nie rozwiązuje problemu. Coś okropnego.

Odnośnik do komentarza

Tak to jest masakra tylko ze nikt nic z tym nie robi bo problem zostal juz wielokrotnie zgłoszony nie tylko tutaj.

Jesli po "przerwie" jaka ewidentnie ma redakcja jak i caly zespol to nie zniknie to dopiero bedzie tragedia. Bo ja tez sie juz nie moge polapac ktory watek jest nowy a ktory sprzed 2 lat...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

bodo.konar
Ja powiem tak: Dawno temu jadąc tramwajem z kumplem, ustępując miejsca pewnej Pani usłyszałem: Bardzo dziękuję,ale na ciepłe miejsca nie siadam.Myślałem,że mnie szlag trafi i powiedziałem,że od teraz ustąpię tylko starszej chorej osobie i kobiecie w ciąży choć sam zdrowy nie jestem, a siaty i symulanci mnie interesują.

A może po prostu nie chciała siadać? To że jest stara to nie oznacza że nie ma sił!

Odnośnik do komentarza

A dziękuje testuje nową przeglądarkę i w sumie głupio mi z powodu czepialstwa, jednakże od dłuższego czasu większość rzeczy posiadająca dostęp do wirtualnego świata skuteczne żeruje na mej niewiedzy pozbawiając cierpliwości.
Rozumiem to, że niekiedy wręcz wypada w całości umożliwić odwożenie spotu, gdyż to jedyna możliwość wynagrodzenia czyjegoś wysiłku, spróbuje nie udziwniać ustawieniami w ABP. Miłego życzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...