Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

ka-wa
To może napisz o co dokładnie chodzi,skoro o tym pisze na blogu to chyba,nie jest żadna tajemnica ,że Beti ma problemy to widać gołym okiem od początku.
ja tam byłam ,ale klikając na "o mnie",nie to otwierała się ta strona,
ale co by to nie było,uważam ,że jesteśmy wyrozumiale dla niej,bo widzimy ,że coś nie jest tak.

Ka-wa, miła forumowiczko oraz pozostali:
Tu nie idzie o to co na blogu jest umieszczone w zakładce "O mnie". Chodzi o całokształt. Niektórzy forumowicze nie przyjmują do wiadomości, że skoro nie piszę o tym wprost to znaczy że po prostu taka jest konieczność.

Pozdrawiam wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza

Lena V.

Mnie denerwuje inny fakt - że łączą wątki.
Ktoś napisze, a potem nie może odnaleźć swojego wątku, bo wpakowali go do innego z podobną tematyką.
Wrrr

Z jednej strony to jest dobre,bo autor może sobie przeczytać o podobnym problemie kogoś innego,

wątki też są przenoszone na inne forum,trzeba się do tego przyzwyczaić.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Ka-wa, jak Ci się udaje zacytować czyjąś wypowiedź? Kiedyś po prawej stronie były takie opcje - zacytuj i edytuj...teraz mi to zniknęło...

Tak, może i łączenie wątków jest dobre, ale widzę, że niektórzy piszący wątek, nie udzielają się już, bo nie mogą znaleźć swojego wątku, albo myślą, że go zlikwidowali.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Saiko
Kto wpadł na to, aby na forum, w każdym wątku umieszczać samo-włączającą się reklamę? Zniechęca to do forumowania :P Jak już chcecie promować abczdrowie, to może w mniej wkurzający sposób?

No.. troszeczkę wkurzające :D
Otwieram se jakiś temat żeby później przeczytac, zamykam lapka(pokrywkę?), otwieram ziomkom drzwi od domu i wpuszczam do pokoju, sam ide do kuchni żeby se coś do picia wziac a jak wracam oni śmieją sie na cały głos bo z laptopa lecą jakieś porady na temat problemów z "erekcją"? xD

Odnośnik do komentarza

Dawno mnie tu nie bylo :) Jak tam kochani forumowicze? Świeta za pasem a wy jak tam? Cieszycie sie ze sobie troszke odpoczniecie czy jednak zaraz po swietach do pracy?
Ja jestem w tym roku w mega komfortowej sytuacji mam jakos tak 2,5 tyg przerwy na studiach ;-) Ale obiecuję sobie ze to dobrze spożytkuję ;-P

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Lena V.

Ja mam wieczne wolne i z różnych powodów święta, to dla mnie sprawa do odbębnienia.
Ale cieszy mnie fakt, że ludzie są jacyś dla siebie milsi i atmosfera taka nastrajająca do optymizmu : )

To masz tak jak ja...:D

No to przebij piątkę : )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Czesc wszystkim! Pisze z dość nietypowa sprawa, ale nie mam wyjścia:) Bardzo pilnie poszukuje kontaktu z użytkownikiem InnyInna, który jakiś czas temu udzielał się na forum, niestety od kilku miesięcy go tu nie ma wiec nie mogę liczyć na to, ze odczyta prywatna wiadomość. Potrzebuje jego adres e-mail, nr GG, telefonu, cokolwiek, co umożliwi mi kontakt z ta osoba. To bardzo ważne. Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...