Skocz do zawartości
Forum

Forumowy Hydepark


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem dosyć nowa na tym forum (od tygodnia), ale też czasami mam ochotę trochę popisać, żeby oderwać się od codziennych spraw i problemów… I w ogóle lubię ludzi, a jak jeszcze można coś komuś doradzić, to super. Droga MMDK, jak dla mnie, pisz śmiało… Myślę, że ktoś się zawsze dołączy :), chociaż pewnie czasami trzeba trochę poczekać na odpowiedź. Są jeszcze jednak kwestie na tym forum, których nie rozumiem… od czasu do czasu natrafiam na posty, na których ktoś zarzuca komuś jakieś kłamstwo, kiedyś natknęłam się na pretensje o podszywanie się pod kogoś i tego typu podobne rzeczy :(… Czy nie powinno się załatwiać takich spraw w prywatnych wiadomościach do kogoś??? Mi to mąci w głowie, bo nie wiem do kogo są te oskarżenia a jak się pojawiają pod moim postem to totalnie zgłupiałam o co chodzi?????? Mówiąc szczerze nie chcę nawet, żeby mi to ktoś wyjaśniał, bo i po co, wtedy musiałabym się w to wciągać a nie mam ochoty… Życzę wszystkim miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Wielka Mi
kwiatuszek2
Nie wiecie może co się dzieje z Mala__MI ?? tak jakoś dawno jej tu nie widziałam i ciekawa jestem :)

Jak miło:) Niestety pod innym nickiem ale to ciągle ja :) Nie było mnie bo wyjechałam do narzeczonego i miałam kupę zajęć i badań :) Ale wróciłam :)

aaa Mała Mi to Ty?? a ja tak czytam posty i się zastanawiam gdzie ta Mała Mi, a za to jakaś Wielka pisze, i się zdziwiłam ;))

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
Wie ktoś co się dzieje z dwoma paniami na forum sz.p Kwiatuszek i sz.p Franca ? Coś smutno :(

No, myślę, że w tej chwili akurat to przede wszystkim mi jest smutno, choć obiektywnie mój problem to pikuś w porównaniu do tych omawianych na forum, a w prównaniu z niektórymi Twoimi doświadczeniami to wręcz smieszny. Ale cóż, chociażby z tego względu, że dotyczy mojej wielkiej pasji, zupełnie nie potrafię się od niego zdystansować.:( Przynajmniej na razie.
Byłam CHOLERNIE zajęta w ostatnim czasie, stąd praktycznie w ogóle mnie tu nie było. Zazwyczaj udaje mi się pogodzić pisanie na forum z załatwianiem innych spraw, bieganiem itp, a także pierniczeniem się po lekarzach i urzędach, ale tym razem za dużo się tego wszystkiego zebrało.

Odnośnik do komentarza

Mała za siebie się bierz i za forum, bywam w Wrocławiu, to jeszcze Tobie nagrodę odbiorę, choć nie wiem po co, mój osobisty blender gnije równie dobrze jak mikrofala. Jak będziesz miała ochotę po smutać adres znasz....forum. A ja myślałem po prostu, że siadłaś w końcu na czterech... i jakiś facet Cię wyrwał...a tu problemki i zapiernicz życia, no po patrz...

Odnośnik do komentarza

Jejku, dzięki Ci wielkie...
Dziwnie się czuję, gdy ktoś mnie tu wspiera, zazwyczaj jest na odwrót. Postaram się jakoś wziąć w garść.

Krzysztof.W
bywam w Wrocławiu, to jeszcze Tobie nagrodę odbiorę, choć nie wiem po co, mój osobisty blender gnije równie dobrze jak mikrofala.

Haha!:DDDDD Nie no, ale już paczka do mnie doszła, więc to mam z głowy. Ale kto wie, może się jednak przyda? Taki wyciskany sok jest chyba zdrowszy, niż te ze sklepu, i można też na nich zaoszczędzić...

Krzysztof.W
A ja myślałem po prostu, że siadłaś w końcu na czterech... i jakiś facet Cię wyrwał...a tu problemki i zapiernicz życia, no po patrz...

No widzisz, jak to się czasem zdziwić można.

Odnośnik do komentarza

No widzisz nie spodziewałaś się podania tego kubka z wodą a jednak i to od kogo :) Mówiłem Tobie (pisałem) że fajna z Ciebie dziewczyna jest jak chcesz. Kto to widzi to widzi, powiem że najciężej na wredność zapracować dziwne? Jakoś tak...bywa, można się starać mniejszą uwagą, lub przemianą faktów, spróbowałem zobaczymy. A tak poza tym, nie oburzyłaś się troskliwym przydomkiem ,,mała"? No no nie poznaje pani heh. Jak gruby problem to priv. Służę i pozdrawiam oraz (nie poznaje)

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
Nie tak dawno marudziłem, o zamieszczaniu piosenek, słodko redakcja rozwiązała problem,obecnie to wiadomości pw, no jasna ciasna :P Choć i gratulacje zauważyłem ostatnio możliwość edycji i jak to się mówi, no żeś kuwźa mać ...czasem się o coś nieświadomie staramy a to mamy. Pozdro dla technika, od utrzymania strony.

Witam,
Czy mógłby Pan opisać problem z wiadomościami prywatnymi. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać zaistniały problem.
Pozdrawiam

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Krzysztof.W
No widzisz nie spodziewałaś się podania tego kubka z wodą a jednak i to od kogo :)

Hehe, dokładnie ;)
Czy ja wiem, czy się tak dużo zmieniłam... Generalnie mój szorstki, suchy styl pisania pozostał. Poglądy też niewiele się zmieniły, może z wyjątkiem paru rzeczy, pod wpływem poznania kilku przejmujących historii...
Czemu miałabym się oburzyć tym przydomkiem? Przecież od razu widać, że miałeś dobre intencje, pisząc to.
Dzięki wielkie raz jeszcze! :)

PS. Pani moderator ma tu sprawę do Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...