Skocz do zawartości
Forum

Czy odwyk to konieczność?


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

widzialam w telewizji rozmowe o ,,,dopalaczach,,, zgadzam sie ze to jest lichy narkotyk,, prawie wszystkie medycyny så robione na bazie narkotycznej,, ale te narkotyki tez jest uzdrawiacze w duzo przypadkach,, niestety mowi sie o odwykowkach lekow robione z narkotykow------ mam pytanie,,,,, dlaczego lekarze /// pschiatrzy wysylajå ludzi na odwykowki bez uzasadnienia? przeciesz to wlasnie i lekarze i pschyiatrzy UZYWAJÅ NARKOTYKI NA CODZIEN,, DLATEGO TEZ UWAZAM odwykowki za absurd,, skoro caly siat uzywa ,miedzy innymi pshychiatrzy,to oni tez POWINNI NA ODWYKOWKE,, A ZNAM OSOBISCIE LUDZI Z TAK ZWANYM STATUSEM I LEKARZY KTORZY UZYWAJÅ NARKOTYKI,, DLATEGO NIE POWINNI SIE MIESZAC DO SREDNICH KLASY LUDZI,, BO SAMI SÅ NARKOMANI.....

Odnośnik do komentarza

wiesz co Twój post jest tak nieskładny że ciężko się go czyta.Owszem cześć leków jest na bazie substancji narkotycznych ,ale ich branie jest ściśle uregulowane, na każdym opakowaniu pisze co i jak masz brać i przez jaki maksymalny czas. A odwyk jest dla ludzi którzy własnie stracili kontrolę nad tym, którzy nie umieli się powstrzymać przez branie w sposób nieodpowiedni i nieodpowiednich pobudek. Leki bierzesz gdy jesteś chory a nie wtedy kiedy chcesz sobie poprawić nastrój albo odpłynąć...
Odwyk jest czasami jedyną deską ratunku dla kogoś kto ma problemy z odmówieniem sobie czegoś, albo tak już utoną w uzależnieniu że sam nie da sobie rady wyjść z tego

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

No i się mylisz, mój mi przepisuje leki po których cierpię, na moje życzenie, a jego nie ciągnie nigdy nie dowiemy się dlaczego. Ale tworzy nową teorię z buprenorfiną. Pare razy podana na pełnego agonistę jak morfina tak boli, że potem nie masz ochoty zmienić na morfinę nawet jak masz pełno recept. I nie raz nie dziesięć byłem na detoksie, i lekarz też tam był, rzadko się zdarza, że ćpają zwłąszcza psychiatrzy, bo mają za dużą świadomość kłopotu podstawa zapobiegania. Ale w ośrodku byłem z internistą co ćpał. Nie wiem co on tam może wypisać, ale nic wartego braku zębów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...