Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie zdrady partnera


Gość vera85

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam takie glupie podejrzenie ze moj partner mnie zdradza! pewnie slyszalyscie o takim portalu jak facebook. przypadkiem natrafilam u mojego partnera na komputerze ze ma zalozone falszywe konto, przy czym pisze z innymi kobietami dodaje im komentarze pod zdjeciami i bog wie co jeszcze. o tym ze pisze z innym kobietami dowiedzialam sie od kolzeanki kolezanki z ktora ta osoba pod ktora sie podszywa on pisala z nia tak jakby sie zanli , a sie nie znaja. pisal jej komplementy jaka jest ladna itp. nie wiem co mam zrobic . czy powiedziec o tym ze wiem ze on podszywa sie pod inna osobe . zrbic awanture. no nie wiem. po co on z nimi pisze, ja mu nie wystarczam?? zle sie z tym wszystkim czuje. mam wrazenie ze mnie oszukuje! myslalm ze jestem przewrazliwiona. ale teraz to calkowicie nie rozumiem po co mu te drugie konto. co byscie zrobily na moim miejscu!!!prosze pomozcie!!!

Odnośnik do komentarza

nie rób awantury tylko zapytaj po co to robi czy szuka kogos moze nie jest szczesliwy z Tobą? powiedz ze wiesz i oczekujesz wyjasnienia dlaczego to robi czy cos jest nie tak miedzy Wami i jak widzi związek skoro to robi?

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

zależy jeszcze co pisze i jakie komenty wystawia jak flirtuje to faktycznie nie fajnie ale jesli sobie gada to nic wielkiego moze chce sobie pogadac z nudów, moze szuka zainteresowania ze strony kobiet aby czuc sie atrakcyjnym. Ja mam faceta a czasem gadam z jakims na fejsie nie rew go po prostu chce wiedziec ze komus sie spodobalam, ze ktos jest mna zainteresowany

Odnośnik do komentarza

Nie rób awantury, tylko powiedz, że wiesz, że ma taki profil i zapytaj w jakim celu. Powiedz szczerze, że po prostu Ci to przeszkadza, że czujesz się w jakimś sensie trochę oszukana. Zapytaj po co rozmawia z kobietami, jesli są to jego koleżanki, to ok, jesli poznaje je i nawiązuje znajomosc zapytaj po co to robi czy kogos szuka czy potrzebuje rozmowy czy moze chce sie dowartosciowac? Powiedz ze jest Ci przykro ze komus pisze ze jest ladna a Tobie tego nie mówi, że Cię to rani i że naruszył Twoje zaufanie do niego, bo to wyglada tak jakby sobie kogos szukal. Sprawdz czy ma na profilu status wolny czy w zwiazku, bo to tez moze miec znaczenie. Nie jestes przewrazliwiona, ja tez bym sie czula zle wiedzac, ze moj facet podrywa dziewczyny, zwłaszcza ze to jest fałszywe konto, czyli jakby prowadził drugie życie. Powiedz że wiesz o tym i że chciałabyś sie dowiedzieć czemu to robi i czy mógłby to zakończyć dla Ciebie.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

postawilam go przed faktem ze wiem o jego falszywym koncie, oczywiscie wypieral sie na poczatku prosto w oczy i klamal. w koncu gdy pokazalam dowody, przyznal sie,. uwaza ze nie zrobil nic zlego. zalozyl tylko falszywe konto zeby przekonac sie czy faktycznie te kobiety z ktorymi pisal sa tak zle. podobno chcial je osmieszyc i ponizac!!
postawilam mu warunek, ze ma skasowac konto te falszywe. zrobil to,
ale jakos mu nie wierze ze za jakis czas nie zalozy sobie nastepnego. wogole nie potrafie juz mu zaufac. po co podszywac sie za kogos innego kim sie nie jest!!! dziecinada!!!

Odnośnik do komentarza

To że ma fałszywe konto i podaje inne dane to ja bym jeszcze nie szalała.Jest możliwe,że kręci sobie bekę,choć nie jest powiedziane,że chce wyczuć daną osobę,a potem uderzyć z własnego już legalnego konta.U mnie jest wręcz odwrotnie,mój ma założone konto na Badoo,tłumaczył się że dawno je założył.Ale jak weszłam na jego pocztę okazało się,że konto zostało założone 2 tyg wcześniej.Więc długo nie czekając założyłam sobie też z jedną różnicą.W moim profilu jest napisane "dzisiaj mam ochotę poznać się z kimś wiek 35-42",a u mojego partnera "mam ochotę poznać się z kobietą wiek 29-44". To już coś chyba znaczy. Jak to zobaczyłam zatrzęsło mną.Wchodził kilka razy przy mnie i przeglądał kandydatki i te co chciały z nim pogadać,ale mówił,że brzydkie i kasował.Mam wrażenie,że na razie kasuje,aż pojawi się ta co mu wpadnie w oko.Ja z nudów i tęsknoty za nim zabijałam tam czas szczerze odpisując co robię na badoo. Coraz bardziej zaczyna mnie to drażnić i zapytałam go czemu ma tak wpisane w profilu.Dostałam odpowiedz,że tak ma od początku i tak ma zostać,on nikogo nie szuka tylko tak je ma.Skasować ie chce,broń Boże.Trochę dziwne,na moje żeby tylko tak to zrobiłby opis taki jak ja,a nie konkretny.Martwię się,bo już raz nakryłam go na rejestracji na portalu randki24.Tłumaczył się,że to dla kolegi,bo znajoma,koleżanka,potem że kolega chce ją poznać i poprosił go o to,żeby jego laska nie nakryła go na jego poczcie,potem że jaja sobie robią,że znają ją,a na koniec,że chciał mi udowodnić jak szybko znajdzie kobietę- (tyle,że ja nie miałam o tym wiedzieć). Podał mi 8 różnych wersji,ale ja wiem swoje.Gdyby to było dla kolegi,to nie podawałby swoich danych tylko jakieś inne (fałszywe). Zostawiłam sobie na pamiątkę screny,które przy jego niewinności jak twierdzi przypominają mu co zrobił. Do dziś mam z nim jazdy i obawiam się,ze moje prośby i próby rozmów skończą się fiaskiem.A on znajdzie tą na którą czeka mimo,że mówi Kocham Cię.

Odnośnik do komentarza

Dorga Vera.tu jest duzo opowiadac.ale tak jak wczesniej wspomnialam kiedy po nitce doszlam do klebka mowil ze to nic nie znaczy ze on tylko tak pisze dla siebie by zobaczyc jak kobiety reaguja na jego osobe! ale to nic nie znaczy!Ale wiec po co ponownie zmienil nowe konto pod inna nazwa.zalozyl nowego maila o ktorym sie pozniej znow przypadkowo dowiedzialam.wiec ta sama spiewka! ale mnie juz brak sil w wiare czy tym razem nie bedie powtorki z rozrywki,jest mi ciezko uwierzyc, a nie z takiego sobie powodu.pozdrawiam cie mocno i zycze z calego serca by w Twoim przypadku bylo inaczej niz u mnie.PA

Odnośnik do komentarza

zapamiętaj sobie - faceci nie bawią się w takie rzeczy jeśli nie szukają zabawy z innymi panienkami, a przynajmniej flirtu. Dla mnie to byłby zaraz znak, że kręci i robi mnie w balona. Nie wiem jak możecie jeszcze się zastanawiać czy mówią prawdę. Ja bym po prostu takiego gościa posłała na bambusa.

Odnośnik do komentarza

Im dłużej z nim będziesz tym ciężej będzie się rozstać. Możesz spokojnie mylić miłość z przyzwyczajeniem i strachem przed samotnością, a on to już na pewno cię nie kocha skoro mu nie wystarczasz. Taka prawda. On z ciebie robi głupią po prostu

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z Wami dziewczyny. Jesli facet zaklada konto, to znaczy ze zaklada pewne cele tego konta, ze moze sie ktos trafi do rozmow czy do flirtu. Co innego zalozyc sobie profil dla znajomych a co innego podstawiane konto - to juz jest godzenie sie na jakies drugie zycie, podwojne zycie i to juz jest maly kroczek do dania sobie zgody na to co moze sie wydarzyc a wiec jakis flirt

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Witam.
Moj partner przebywa za granica,zalogowal sie tam na jednym z portali gdzie komentuje zdjecia dziewczyn jakie to sa ladne,przeurocze itd....nie wiem czy tylko na komentowaniu sie konczy czy moze utrzymuje tez jakies inne kontakty z nimi...gdy mu powiedzialam ze wiem o tym co wypisuje to wykasowal tam konto i sie wypieral ze on zadnych komentarzy nie pisal a ja oczywiscie cos sobie wymyslam...juz sama nie wiem co o tym sadzic,przeciez roznie to bywa w zwiazkach na odleglosc...a co Wy sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Gość młoda żona

Przepraszam, że się tu wciskam, ale potrzebuję kilku miłych słów. Podejrzewam, że mój mąż mnie zdradza. Do tej pory ufałam mu całkowicie, dałabym sobie rękę uciąć, że jest mi wierny. Do dziś. Kilka minut temu, szukając linku do pewnej strony, którą mąż mi dziś pokazywał, znalazłam w jego historii pełno stron z anonsami erotycznymi. Układa nam się dobrze, mamy dwoje dzieci, w łóżku też jest wspaniale. Jednak, jak o tym myślę, to już od pewnego czasu się ode mnie oddalał. Nie rozmawiamy już tyle, często ma nadgodziny w pracy. Teraz myślę, że to wcale nie nadgodziny... Proszę pomóżcie mi. Nie mam nikogo bliskiego, kto mógłby mi udzielić wsparcia...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...