Skocz do zawartości
Forum

Słyszę i widzę rzeczy, których nie ma


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Ze mną jest coś nie tak , podam sytuacje w szkole , siedze sobie w ławce z kolezanką nagle słysze że cos do mnie mówi , ale jak się pytam co mi mówiła to mówi że nic nie mówiła Więc na tym stwierdzam chyba że ze mną nie jest zbyt dobrze , nieraz wizę rzeczy wogóle których nie ma . Czy to są objawy jakieś choroby , czy poporstu jestem chora psychicznie ?

Odnośnik do komentarza

Choroba psychiczna też jest - jakby nie było - chorobą :)
Ja bym była ostrożna w mówieniu że jestes chora itp. Chodzisz do szkoły, a więc jesteś nastolatką. W okresie dojrzewania jest w organizmie burza hormonów, czasem odbija się to na samopoczuciu, na kodnycji psychicznej, ale tak się zdarza. Czasem okres dojrzewania jest łagodny a sa przypadki nawet wpadania w depresję w okresie dojrzewania. Dlatego nie przejmowałabym się za bardzo tym, że coś gdzieś usłyszałaś, choć nic takiego nie było. Staraj się tym nie przejmować, nie zwracac na to uwagi, jak widzisz coś a jesteś pewna, że tego nie ma, po prostu powiedz sobie, że tylko Ci sie tak wydaje i nie myśl o tym dłużej.

Ale kiedy takie omamy wzrokowe bądź słuchowe bedą się regularnie pojawiały, będą częstsze i intensywniejsze, wtedy powinnas pójśc do szkolnego pedagoga, opowiedzieć mu o tym i on Ci doradzi czy nic nie robić czy może pójść do psychologa. Jeśli zaleci psychologa, to pójdziesz na rozmowę, na tzw. terapie i na pewno te omamy zniką.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Czasami zdarza się widzieć i słyszeć rzeczy, których tak naprawdę nie ma, gdy jesteśmy przemęczeni lub gdy mamy za duży wysiłek umysłowy.
Czy grasz w gry komputerowe? Zbyt długi czas spędzany przy takiego rodzaju grach może też powodować objawy, które u Ciebie występują.
Jeśli mimo tego, że jesteś wypoczęta nadal widzisz i słyszy różne rzeczy porozmawiaj ze szkolną pedagog lub psycholog.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wiecie raz mi sie zdarzylo takie cos, bylam po prostu tak zmeczona ze jechalam autobusem do domu i wydawalo mi sie ze obok mnie siedzi facet i cos gada do mnie, i chyba nawet pare razy sie odezwalam do niego a potem nagle zrozumialam ze nikogo obok mnie nie ma, ale sie przestraszylam wtedy, ale na szczescie nigdy to sie juz nie powtorzylo i mam nadzieje ze sie nie powtorzy

Odnośnik do komentarza

Dziecko mojej kolezanki czasami opowiada ze rozmawia czasami z kims a lbo widzi kogos kogo oprocz niej nikt nie widzi, ale ich pani doktor powiedziala ze u dzieci to jest normalne, ale jesli chodzi o osobe dorosla i to sie powtarza to ta osoba raczej musi sie udac do lekarza moim zdaniem tonie jest normalne.

Odnośnik do komentarza

1. Możesz mieć boreliozę - uszkadza wzrok i mózg
2. Jeżeli kiedykolwiek wywoływałaś duchy to masz teraz nauczkę
3. Jeżeli nie wywoływałaś duchów to mieszkasz w mieszkaniu w którym ktoś umarł i to może być zły duch

Mój kolega miał przejścia w pracy z duchami. Facet umarł na zawał, a potem jego duch straszył ludzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...