Skocz do zawartości
Forum

Dawkowanie leków w nerwicy lękowej


Gość zosia

Rekomendowane odpowiedzi

Lekarz przepisal mi dwa antydepresanty. A****** 50mg raz dziennie i 3 razy dziennie po jednej tabletce A********. Doraznie mam przepisany C*******. Choruje na nerwice lekowa. Czy to ze bede brac dwa antydepresanty to nie za duzo. Zawsze bralam jeden i teraz boje sie ze az dwa? Czy wy tez tak bierzecie?

Odnośnik do komentarza

Może się zdarzyć, że lekarz zaleci dwa antydepresanty (zdarzają się nawet sytuacje, gdzie są zalecane trzy na raz ), jeśli uzna to za stosowne. Jak sama napisałaś, jeden z nich bierzesz tylko raz, drugi 3 razy w ciągu dnia. Trzeci jest tylko doraźnie. Myślę, że w tej sytuacji warto zaufać lekarzowi i przyjmować leki wg zalecenia. Jeśli zauważysz u siebie niepokojące objawy, wtedy należy ten fakt zgłosić i ewentualnie poprosić o zmianę leku bądź zmniejszenie dawki. Przypisanie dwóch leków nie musi oznaczać niczego niepokojącego, ponieważ jeden może uspokajać jeśli chodzi o nerwicę lękową, drugi może działać na stan depresyjny, jeśli jednak nie jesteś pewna dlaczego zostały przypisane dwa leki, zawsze możesz porozmawiać na ten temat z lekarzem, ponieważ my nie znamy Twojej historii choroby i ciężko jest nam stwierdzić czy decyzja była słuszna czy nie. Jeśli jednak leczysz się u tego samego lekarza, myślę, że warto mu zaufać. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Asentra jak nerwica jest silna to możesz zawracać do niego, i brać po 3tyg wenlafaksynę i po 4dniach powinno być ok. Inne leki to.. Cipramil.. choć tego się nie daje doraznie. Trochę nie wiem jak mam ci pomóc w tym rebusie. Tak bierzemy i silniejsze, mocniejsze, jak te zadziałają, to masz farta. Leki pomogą daj czas tylko na ich dobranie. Najlepiej bierz ww Wenlafaksynę i Oxazepam, chydroxyzynę.

Odnośnik do komentarza

~sdlfj
Antydepresanty działają silnie pobudzająco tak, jakby wypić kilka mocnych herbat. Lęki się przez to nasilą. Nie ma leków na nerwicę lękową. Psychoterapia trochę pomaga. Lekarz tylko wyłudza pieniądze za wizytę.

To przepraszam co pan bierze? Silnie stymuluje. Głupoty piszesz bo większość LPD uspakaja, a Atomoksetyny, czy Medikinetu po tym co piszesz to już wiem, że nie masz. Są leki na fobie (nie ma nerwicy już). Jak nie chcesz by wyciągał na wizytę, to wez od cholery leków. na pół roku. Albo NFZ bo ja czekałęm 3 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...