Skocz do zawartości
Forum

Obawy o zdradę partnera


Gość ada

Rekomendowane odpowiedzi

hej nie wiem co mam robic i co o tym wszystkim myśle podejrzewam ze moj chłopak mnie zdradził ale on mówi ze tak nie jest i nigdy by tego nie zorbił w sumie trochę w to wierzę ale ciągle mam sny ze on mnie zdradza...w ogóle w naszym związku dużo sie popsuło gdy zmienił kolegów zaczą sam jezdzic na imprezy a wiem ze jego koledzy zdradzaja swoje dziewczyny boje sie o nasz związek ciągle sie z nim o wszytko kłóce w sumie teraz przestał sie z nimi az tak przyjaźnic ale gdy tylko oni dzwonią do niego we mnie wybucha złośc...

Odnośnik do komentarza

Nie każdy mężczyzna jest taki jak jego koledzy. To, że oni zdradzają, nie znaczy, że Twój mąż robi to samo. Natomiast fakt, że śnią Ci się sny, w których Cię zdradza wynika z tego, że bardzo o tym myślisz, przeżywasz to i stąd takie sny. Zasadnicze jest pytanie skąd masz takie przypuszczenia - czy za sprawą kolegów, czy może zauważyłaś coś podejrzanego. Jeśli jesteś pewna uczuć ze strony Twojego męża i tego, że jest wobec Ciebie szczery - spróbuj mu zaufać, chyba, że masz jakieś podejrzenia, wtedy najlepiej spróbować dowiedzieć się czegoś więcej. Jeśli jednak Twoje niepokoje wynikają tylko i wyłącznie z antypatii do jego kolegów, wiedz, że mogą być mylne. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...