Skocz do zawartości
Forum

Wygasanie uczucia w długoletnim związku


itazura

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem. Jeste z moim chlopakiem juz 5 lat i tak jakby moja milosc do niego sie ulatnia.
Dla niego jest wszystko wazne tylko nie ja, zaniedbuje mnie, w domu nic mi nie pomaga. wszystko jest na mojej glowie.
A on spedze kazda wolna chcile na grach. Rozmawialam z nim juz wiele razy, zawsze ta sama spiewka. Pare dni jest ok a potem znow. Teraz poznalam kogos, i przy nim czuje sie kobieta, kochana, chciana i pozadana no i doceniona. Przy Lukaszu..... tego nie ma. Nie wiem co mam robic. Z lukaszem mieszkamy razem, i jeszcze go kocham... ale mam juz dosc tego ze nie okazuje mi swoich uczuc ani nic. co mam robic w takiej sytuacji? Zostawic go? czy prubowac ratowac ten zwiazek, o ile to mozna nazwac zwiazkiem.

Odnośnik do komentarza

Musisz szczerze porozmawiać z chłopakiem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Jeśli na urlopie było dobrze, a po powrocie do domu było znów jak przed wyjazdem, może popadliście w rutynę i nudę, której nie możecie przebić. Poproś go, aby nie grał, tylko żeby Ci pomógł. Czasem nawet codziennie obowiązki jak wspólne gotowanie obiadu może dać wiele śmiechu i radości. Warto też się zastanowić dlaczego taka sytuacja ma miejsce, czy jest to unikanie spędzania czasu z Tobą, bo rutyna, bo nuda, bo może macie kryzys, czy może jest uzależniony od gier komputerowych i uzależnienia sprawia, że ucieka przed komputer izolując się od świata rzeczywistego? Musisz z nim szczerze porozmawiac i zastanowić się nad wspólną przyszłością, bo żeby była ona szczęśliwa, Twój partner musi zmienić chociaż po części swoje zachowanie. Co do nowo poznanego mężczyzny, musisz zastanowić się na ile kochasz swojego obecnego partnera. Jeśli nie czujesz nic - sprawa jest prosta, a jeśli darzysz swojego obecnego partnera głębszym uczuciem - walcz o ten związek. Jesteś zainteresowana nowym mężczyzną, bo chcesz czegoś świeżego, nowego, wyrwanego z codzienności, ale weź pod uwagę, że w każdym związku miejsce świeżości zajmie rutyna, dlatego zastanów się nad uczuciami i nad tym, na którym Ci bardziej zależy. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...