Skocz do zawartości
Forum

Oziębienie uczuć w długoletnim związku


Gość ka...il

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem od jakiegoś czasu z chłopakiem którego kocham i nie potrafię go zsotawic a on mnie rani wyzywa wszystko mu we mnie przeszkadza co nie powiem to jest zle jesteśmy ze sobą 6 lat wcześniej tak nie było przyjezdza do mnie tylko w sobotę i niedziele a kiedyś widywaliśmy sie i w tygodniu a teraz muszę go prosic zeby przyjechał w piątek i to nie zawsze przyjedzie nawet odnosze wrazenie ze przestł juz byc o mnie zazdrosny a kiedyś nawet nie mogłam z nikim po rozmawiac. Rozmawiałam z nim na ten temat powiedział ze sie zmieni i tak było ale znów jest teraz to samo i z dnia na dzien coraz gorzej...co mam zrobic??

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj z nim i powiedz, że nie może Cię wyzywać, bo nie zrobiłaś nic złego i nalezy Ci się szacunek, chociazby z tego powodu, że jestes kobietą i jesteście ze sobą 6 lat. Porozmawiaj z nim i powiedz mu, że zależy Ci na nim, ale nie jesteś tak traktowana jak chciałabyś być i że nie możesz tego zaakceptowac. Musicie porozmawiac co Was łączy i jak widzicie wspólną przyszłość. Jesli Twój partner chce z Tobą być - musi zmienić swoje zachowanie. Jeśli tego nie zrobi, albo odpowie, że coś się zmieniło, że nie jest pewien tego co czuje itd., że jego zachowanie wynika ze zmiany stosunku do Ciebie, warto zastanowić się nad przyszłością tego związku. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...