Skocz do zawartości
Forum

Wątpliwości i rozczarowanie po wizycie u psychiatry


Gość Ktoś

Rekomendowane odpowiedzi

No więc, niedawno wróciłem z wizyty u psychiatry, dostałem A****** 50 jedną tabletkę rano i zaproszenie na wizytę w grudniu. No i mam straszne wątpliwości, lekarz tylko zadał parę pytań o samopoczucie i o to co robię na co dzień, wypisał lek i trochę pogadał. Co to ma być, tak to ma wyglądać? Szczerze jestem bardzo rozczarowany tą wizytą, chyba nie tak, to sobie wyobrażałem. Nie wiem, czy chcę brać te leki, tym bardziej, że od pewnego czasu, udaje mi się powolutku coś zmieniać w swoim życiu na własną rękę, a mi zależy żeby być teraz przy zdrowych zmysłach, a jak czytam efekty uboczne tego czegoś, to mi się już całkiem odechciewa tego brać.

Odnośnik do komentarza

Lek, który został przypisany to lek na depresję i zaburzenia obsesyjno - kompulsywne, jego substancją czynna jest sertralina, która ma podnieść poziom serotoniny w mózgu, odpwoiedzialnej za depresję. Jeśli jednak uważasz, że lekarz nie spełnił Twoich oczekiwań i zbyt pochopnie przypisał Ci lek, możesz skonsultować się z innym lekarzem dla pewności, ponieważ jest to silny lek i można go brać tylko w sytuacjach naprawdę koniecznych. Niestety nie piszesz z jakiego powodu udałeś się do psychiatry, jeśli jednak nie jesteś zadowolony z wizyty, skonsultuj się z innym lekarzem. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...