Skocz do zawartości
Forum

Jakie książki polecacie?


Gość Guga23

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Ostatnio chciałam poczytać jakąś dobrą książkę... i szczerze powiedziawszy nie umiałam nic wybrać. ostatnio miałam mało czasu na czytanie czegoś innego niż podręczniki akademickie. Teraz postanowiłam nadrobić zaległości. Co polecacie, które książki są godne przeczytania?

Odnośnik do komentarza

a ja sie nie zgadzam ksiazki relaksuja i sprawiaja ze czlowiek czuje sie lepiej dlatego warto czytac, ja np. polecam "Zielone drzwi" Katarzyny Grocholi dla każdej kobiety, która myśli, że już nie da rady. Ta książka to prawdziwe przeżycia autorki pokazuje jak bardzo kobieta jest silna i ze warto marzyc. Zdecydowanie polecam!
Z Grocholi polecam jeszcze Trzepot skrzydeł - historia kobiety nad którą znęca się mąż. Przeczytałam w 1 wieczór z zapartym tchem. Polecam. Bo w nas siła kobitki!

Odnośnik do komentarza

nie wiem nie czytałam,
Ja głownie lubię książki o tematyce sf i fantastyki, lubię powieści historyczne i książki Chmielewskiej.
A i jeszcze czasami ( ale to muszę mieć smaczka) książki dokumentalne.

Co do czytania przez kobiety... ja mam tak, że czytam partiami. Np mam miesiąc w któtym mam strasznie dużo pracy i nie daje rady nic poczytać, w takim stanie wytrzymam góra 3 miesiące po czym rzucam się na książki i czytam po 3 tygodniowo.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

buquile,ogólnie nie patrząc na płeć poziom czytelnictwa leci na łeb na szyję. Co raz mnie się czyta. Zauważ że bym na czytelnictwo jest w obrębie jednej książki jak staje się ona modna - tak było z Harry Poterrem, Zmierzchem czy może w mniejszym stopniu z Millenium. Jeśli ksiązka staje isę modna to wszyscy ją czytają, nawet jesli nie jest dobra.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...