Skocz do zawartości
Forum

Kłamstwo o jej dziewictwie?


Gość Arnold23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od pół roku dziewczynę, ma 19 lat, ja mam 23 i zastanawiam się, czy mogła mnie okłamać i przede wszystkim- dlaczego??? Przed nią miałem dwie partnerki, pierwsza dziewica, druga nie i jeżeli chodzi o porównanie dziewic, to własnie u tej pierwszej było czuć, ze jest dziewicą, były trudnosci przy pierwszym razie, a po krwawienie. A ta obecna, no widzę, zę pojęcia o seksie to ona nie ma, ale nasz pierwszy raz wyglądał tak, że nie czułem żadnego oporu kochajac się z nią, a i po wszystkim nawet jednej kropli krwi! No i mnie to niepokoi. Nie chodzi mi o samo dziewictwo, bo dla mnie znaczenia to nie ma, ale o fakt, dlaczego kłamała, dlaczego by mnie oszukała wiedząc, ze dla mnie znaczenia nie ma, czy jest dziewicą, czy nie. Co sądzicie, bo tracę zaufanie i niechęć zaczynam czuć, podejrzewając, ze przyczyna kłamstwa może być jakaś bardzo powazna, no przecież mam porównanie seksu fizycznie z dziewica i z nią i ja nie odczułem żadnego rozdziewiczania, jedynie jej nieporadność i spięcie podczas seksu, ale nic fizycznie nie wskazywało na to, ze jest dziewicą.

Odnośnik do komentarza
Gość carribena

Wiesz, ja ci powiem,że blona ma najmniejsze znaczenie.Niektore dziewczyny rodzą się bez, inne ją tracą np.przez użycie tamponów czy uprawianie sportów.
Albo myśli że jest cwana i nie zorientujesz się co do braku błony a nieporadność udaje.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, trudno ocenić czy była dziewicą czy nie. Jaka jest faktycznie prawda to wie tylko ona.
Większość dziewic ma blone dziewicza ale nie wszystkie. Poza tym są jej różne rodzaje.. A czasem dziewczyna może nawet jej nie mieć. To kwestia indywidualna. A tylko się przyjęło że przy 1 stosunku dziewczyna krwawi. To też nie do końca tak jest. A Ty się tym za bardzo kierujesz. Musiałbyś znaleźć jej poprzedniego faceta i zapytać o to , o ile by Ci prawdę powiedział. Także jak było faktycznie to możesz nigdy nie dociec.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Ona stosuje tampony od 12 roku zycia, podpasek nie lubi, nie miała nigdy zabiegów ginekologicznych. Jestem ponoc jej pierwszym męzczyzną, nigdy nie była w związku- co wydaje mi się dziwne, bo każda 19 latka, którą znam miała już co najmniej po 2 związki. Nawet mi mówiła, ze jak wkładała pierwszy raz tampon gdy była taka młoda, to nie miała żadnego oporu ani bólu.

Odnośnik do komentarza
Gość miskaniemisj

Jesli faktycznie dziewica to albo panna z zasadami, albo kaszalot za ktorym obejrza sie tylko desperaci.
Ja jestem rocznik 94 i jestem w tej 1 grupie. Zawsze mialam adoratorow, wiele osob mowi ze mam wyjatkowa urode, pochodzenie tez niczego sobie, z tzw dobrego domu. Ojciec jak to facet latal na baby cale zycie (juz nie zyje) ale byl kochajacy dla nas i zapewnil wszystko od strony materialnej.

I co. Myslisz ze mimo powodzenia uleglam komus? W wieku 12 lat postanowilam sobie,ze czekam do slubu i faktycznie, czekalam. Wczesniej nie mialam zadnego faceta ,bo nie chcialam zranic przyszlego meza. Nie mialam w sensie emocjonalnym (nie bylam zakochana, nie dalam sie porwac zauroczeniom, odpychalam je) i nie mialam fizycznie, nawet przytulania. W tamtym roku wzielam slub, tradycyjnie zrobilismy to w noc poslubna :). Moze to staroswieckie,ale opinie innych mam gdzies. I mieszkam w duzym miescie, jestem towarzyska-nic mi nie brakuje.Mozna?Mozna!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...