Skocz do zawartości
Forum

Jak ją odzyskać


Gość Dawid661

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid661

Witam mam 23 lata, na wstępie powiem że jestem idiotą zaraz wytłumaczę dlaczego..
Jakieś 2 lata temu spotykałem się z pewną dziewczyna,po kilku spotkaniach zaczęło nam na sobie zależeć praktycznie byliśmy razem dzwoniliśmy do siebie,ciągle wiadomości nawet gdy pojechałem za granicę do pracy to gdy napisała że tęskni to przyjechałem specjalnie dla niej na kilka dni,po moim powrocie z pracy z Niemiec znów się spotykaliśmy jak dawniej.
Pewnego dnia pojechałem z kolegami na na imprezę urodzinowa do znajomego i tam poznałem inną dziewczynę i się zaczelo...zerwalem całkowity kontakt z nią pochłonięty znajomością nowa dziewczyną potem był związek i po jakimś czasie nie wyszło...bo prawdziwie kochałem tylko tą pierwszą...
Dzwoniłem pisałem nie chciała mnie znać po pół roku spróbowałem jeszcze raz,zgodziła się na spotkanie pogadaliśmy ale ona już nie chce mnie,chce być tylko nas etapie kolezenskim,piszemy raz na kilka dni a jak już piszemy to odpisuje mi co 2 godziny.
Rozmawiałem z jej najlepszą przyjaciółką i powiedziała mi że ona sie boi na nowo zaufac(wcale się nie dziwię po tym co zrobilem) Ale żebym się starał żebym walczył to może się uda..
Wtedy byłem gówniarzem teraz już przez to cierpienie dorosłem i się zmienilem.
Proszę o poradę co mam zrobić jak ja odzyskać też nie chce być nachalny..tak to boli jak pomyślę że gdyby nie moja głupota to mógłbym z nią teraz byc.

Odnośnik do komentarza

"po jakimś czasie nie wyszło...bo prawdziwie kochałem tylko tą pierwszą..."

grunt to umieć siebie tak wybielić, żeby wszystko było ok :)

piękna motywacja i szybkie podsumowanie...
ale sugerowałbym zaglądnąć głębiej w siebie i jeszcze raz zrobić rachunek sumienia, jestem prawie pewien, że prawdziwa przyczyna jest inna niż ta którą sobie podajesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Dawid66166

Nie jestem takim potworem jak myślisz jak to nie trwa dzień dwa tylko już 2 miesiące żyje z tą niepewnością bo utrudnia to że jestem w Polsce 3 dni w miesiącu injie mam jak się z nią spotkać a to nie są tematy do rozmowy przez telefon,teraz na święta będę 3 tygodnie w domu i mam nadzieję że przez ten czas uda mi się ja przekonać do siebie

Odnośnik do komentarza

Nic nie wiesz o życiu i cierpieniu każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę...w internecie madry...takze ja odpuszczam niech żyje swoim życiem życzę jej jak najlepiej,bo ją kocham i niech ma lepiej w związku z kimś innym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...