Skocz do zawartości
Forum

Spotkaliscie sie z takim czyms?


Gość jestem w szoku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jestem w szoku

Poznałem nie tak dawno dziewczynę, ona 22 lata ja 28.Od poczatku zwlekała ze współżyciem i miała zmienne nastroje.Jest śmiała więc nie rozumiałem dlaczego przeciąga ten sex, każdy inny facet zrezygnowałby po krótkim czasie a ja jak ten debil czekałem ponad pół roku. Raz zimna,wredna nieskłonna do flirtu, małomówna innym razem wrecz przeciwnie.Nigdy nie było wiadomo,czego mozna sie po niej spodziewac. Ogolnie jednak nie jest złą osobą a do tego jest ładna.
Jednak bardzo rozczarowałem się gdy obiecała sex,rozmawialismy o naszych doswiadczeniach i fantazjach,potrzebach,wysyłalismy sobie nagie zdjecia a po kilku dniach stwierdziła,ze nie chce ze mną sypiac.Rozczarowany ale powiedziałem "ok, twoja decyzja".Potem dodała ,że brzydzi się mną bo mam "aż 8 partnerek seksualnych" i nie zrobi ze mną wszystkiego w łóżku a na pewno nie będzie seksu oralnego,bo ona "nie wyobraża sobie wziąć do ust czegoś co było w innej cipce i dupie". Tylko w gumce kilka pozycji i koniec albo wcale.Wcześniej miała różne pomysły i była bardzo otwarta a teraz...ech.
Nie mam problemów z higieną, problem w tym,że ona nie akceptuje innych partnerek przed nią.Sama miała jednego ale bardzo mało z nim robiła bo mówi ,że jej nie podniecał i nie chciała się zmuszać.Był sex analny ale jest dziewicą.

I w sumie dodała, że nie będzie też kolejną idiotką z mojego fanklubu, tzn. nie będzie poświęcać czasu,energii i dowartościowywać mnie (chyba powiedziala to bo kiedys wspomniałem że czuję się niedowartosciowany przy niej i zaczęła mnie wtedy komplementowac) po to by potem zostac kopnieta w dupe/
SZOK

Odnośnik do komentarza

Za bardzo nie rozumiem czego od nas oczekujesz, gdyż się nie określiłeś.
Skoro ona nie toleruje dziewczyn przed Tobą i tego co z nimi robiłeś to raczej nie masz już dziewczyny, a ona musi poszukać sobie prawiczka. Na marginesie zawsze mnie zadziwia, ze takie osoby na siebie nie trafią. Jest tu na forum co najmniej jeden prawiczek, który twierdził, że nie ma porządnych dziewczyn, a tu proszę... jedna się znalazła i jeszcze na niego nie trafiła.
Dziewczyna chciała wydobyć od Ciebie jak najwięcej, aby się przekonać z kim ma do czynienia. Dlatego zwodziła Cię w ten sposób. Dowiedziała się wszystkiego co chciała i szczerze przyznała o co chodzi więc teoretycznie w czym problem?

Może w tym, że masz dopiero 28 lat i aż 8 partnerek seksualnych za sobą, które z tego co piszesz dowartościowują Twoje ego, to co by tu napisać... hmmm
Moze to nie jest problem dziewczyny tylko Twój. Zastanów się dlaczego seks z dziewczyną Cię dowartościowuje? Masz kompleksy, z którymi sobie nie radzisz?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Myslę, ze kazdego faceta seks z kobietą dowartosciowuje.

Ona przy Tobie jest młodziutka. Zwodziła Cie z pól roku, bo jak piszesz, bawiła sie w rozne zabawy z poprzednim swoim partnerem, ale regularnie nie wspólżyła. Ona jest jeszcze nie wyrobiona, nie wie jak daleko będzie sie umiała z Tobą posunąc w seksie. Moze sie obawia co sama umie, co będzie chciała. Próbuje Cie zniechęcić i opowiada, ze jej przeszkadza, ze bywales z innymi kobietami. To wtedy mogles ja powaznie zapytac, czy życzysz sobie abysmy przeszli oboje na badanie AIDS i dopiero wtedy podjęli wspólżycie (ona moze opowiadac o swojej wstrzemięzliwosci, ale tez masz prawo oczekiwac od niej zdrowia).
Ponadto trzeba było zapytac dlaczego pozwala sobie na spotkania z 28 letnim chłopakiem a nie np z 19 latkiem? Ona w wieku 22 lat, juz co nieco wie o seksie i jesli potrzebuje bardziej wstrzemiżliwych, prawiczków, to z większym sukcesem będzie jak zawiesi oko na jakis 16 letnich mlokosach.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że 8 partnerek w wieku 28 lat to sporo. Może w przypadku przygodnego seksu nie ma to znaczenia, jednak przy stałym związku mniej doświadczonej partnerce może to stanowić problem. Szczerze mówiąc to sama bym nie chciała takiego partnera, i tu nie chodzi o same akty ale o mentalność i instrumentalne podejście do seksu. Nie wyobrażam sobie z kimś takim dłuższej relacji. Ryzyko zdrad i zakażenia jakimiś chorobami byłoby wysokie. Pewnie inaczej by było gdybym sama miała w przeszłości więcej partnerów seksualnych, przypuszczam, że moja mentalność bylaby podobna.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony taka liczba w dzisiejszych czasach to nie sporo. Jednak jest jeszcze kwestia podejścia autora do tzw. partnerek. Skoro ma 28 lat i jak do tej pory z żadną nie ułożył sobie życia z kobietą to i dziewczyna ma obawy.
A autor widać ma sporą chcicę na spółkowanie to i dziewczyna w końcu odmówiła. Jak dla mnie to i tak za długo odwlekała no ale stało się. Młoda, niedoświadczona to i się przeciągnęło.
Autor jest mega niepoważny, 8 partnerek w wieku 28 lat świadczy o tym że jest niestały. To średnio wychodzi jedna na półtora roku. Nietrudno się zorientować jaką pozycje zajmuje ta dziewczyna.
Taki wiek jest dobry aby wziąć w końcu odpowiedzialność za swoje życie zamiast uganiać się za ,,spódniczkami".

Odnośnik do komentarza

kikunia55
Myslę, ze kazdego faceta seks z kobietą dowartosciowuje.

W pewnym sensie tak, ale wielu dowartościowuje miłość + seks, a nie sam seks jako zawody sportowe. Autor ma zaledwie 28 lat i 8 partnerek, do tego z szerokim zakresem działań seksualnych (że się tak wyrażę). Moim zdaniem nie zależy mu na ustatkowaniu, ale na eksperymentowaniu i zdobywaniu nowych dośw. seksualnych do swojej kolekcji. Jednak dziewczyna szukała prawdo podobnie partnera na przyszłość.
Taka rozbieżność intencji.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Ja dodam, że wieszacie psy na autorze, uznając, że dziewczyna ma poważniejsze oczekiwania względem związku, a tymczasem - nie do końca. ''Nie zrobi tego czy tamtego, tylko kilka pozycji w gumce i koniec' ;) Jak ktoś ma poważne oczekiwania, to szuka kogoś kto będzie mu odpowiadał, a nie, że z tym tylko oral, z tym tylko to, z tamtym jeszcze coś.;)
Abstrahując od tego, widać jednak, że dziewczyna ma jednak jasno określone poglądy. nie będzie kolejną idiotką z twojego fanklubu - co wskazuje, że oczekuje szczególnego traktowania. I ma rację. To Ty powinieneś się określić, czego chcesz, jakie masz zamiary, czego tak naprawdę szukasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...