Skocz do zawartości
Forum

Ależ beznadziejne myślenie mają niektórzy faceci


Gość mimia

Rekomendowane odpowiedzi

Facet który chciał mnie uwieść ,powiedział mi ,że jest ze swoją dziewczyną tylko dlatego że nie ma wypchanego portfela i nie stać go (dosłownie) na taką laskę jak ja.A że jestem super z charakteru i wyjątkowa(bo nie patrzę na korzyści ) to on mnie bardzo lubi i chciałby wejść w relację. Oczywiście poznać mnie nie chce, bo zapewne myśli stereotypowo - jak wygląd ma lalki to nie warto. Tylko spędzać czas, sex itd...
Oprócz tego mówił mi o niej, że jest słaba w łóżku, nie ufa jej, nie jest zadbana.Naiwny myśli, że coś do niego poczuję, zaufam mu, dam się przelecieć.Ku sprostowaniu-wyglądam jak Sharon Tate (tak mi mówi wiele osób)

Co za koleś, tragedia. Zastanawiam się, czy nie wysłać jego dziewczynie tych zwierzen...

Odnośnik do komentarza

Jak nie proponował skoro cały czasam propozycje na różne wyjścia, sex i wprost powiedział mi że tak długo mnie podrywa a ja nie reaguje. I jego dziewczyna faktycznie to taka szara mysz a on jest biedny. Między nami jest przepaść finansowa.

Odnośnik do komentarza

Podobno jestem...duzo osob sie mna zachwyca i porownuje mnie do Sharon Tate zarowno z sylwetki jak i z rysow twarzy. Mam tez geste blond wlosy. Jak spojrze na siebie to fakt jestem podobna nawet bardzo. ale co z tego ? wyglad nie jest najwazniejszy

czyli jak jestem ladna to niby nie mam szansy zobaczyc prawdziwej natury facetow tylko te brzydsze kobiety?

Odnośnik do komentarza

nie o to chodzi. Sprawa jest wyjątkowo skomplikowana i od setek lat filozofowie dywagują nad tym. W poście jednym lub setce nie jestem nawet w stanie wyrazić o co chodzi. Ale w skrócie...

Mimo, że ludzie zaprzeczają temu świat jest kierowany "powierzchownością" jeśli ktoś jest, ładny, wysoki, zadbany, dobrze ubrany (czy to facet czy kobieta) będzie mu o wiele łatwiej w życiu...czy to w kontaktach towarzyskich czy to w pracy.

Od lat słyszę jak to te najpiękniejsze mają problem w życiu bo każdy je chce tylko ze względu na urodę...jednak ja śmiem twierdzić, że to tylko lament. Odrobina intelektu, pracy nad sobą i można bardzo łatwo się dowiedzieć kto z ludzi jest coś wart a kto to tylko "ładna twarz"

Odnośnik do komentarza

Kazdy facet to mowi jak chce zaliczyc kolejna ofiare,uwazaj on tylko patrzy aby sobie uprzyjemnic seks i bedzie obgadywał poprzednia,to roznosiciele chorób zwiazanych z seksem z kilkoma kobietami,brudasy ktorzy nie zmieniaja gaci i rzadko sie myja,a ich giry smierdza gdyz nie zmieniaja skarpetek,a ty taka łatwowierna,gdy masz tylko 20 lat..Uwazaj mloda.

Odnośnik do komentarza

Piszesz nam tu o tym ,czyli facet zajmuje Twoje mysli.

Tylko dlaczego? Facet mówi, ze ma dziewczynę - czyli juz by mi do szczęscia taki nie byl potrzebny, bo gdybym ja była z nim w bliskiej relacji to on by szukał znów innej na boku. Nie dosc, za jest nielojalny: z jednej strony dziewczyna a z drugiej sprawdzmy, która poleci na mnie, jak wstawię fajny bajer. Tyle, ze ten bajer ( no moze oprócz zachwytow nad Twoją urodą) jest po prostu okropny, on nieelegancko obgaduje swoją dziewczynę. Az cisnie sie pytanie, po co z nią jest ,skoro ona ma tak duzo wad i tak bardzo mu sie nie podoba?

Wg mnie poznając tego faceta poznałas jedną z gorszych twarzy męzczyzn. Niby za Tobą lata i się Tobą zachwyca, ale raczej potrzebuje Cie tylko do łożka, jak sama zresztą piszesz. Przeciez jak dziewczyna ma lat 20 to nie musi byc skonczoną pięknoscią, aby wielu facetow bylo chętnych do zaciągnięcia jej do łożka.Tylko nie wszyscy sa tak bezczelni, aby opowiadac, ze mają swoją dziewczynę, a z Tobą to tak, z powodu zniewalajacej Twojej urody. No sorry, masz byc jakąs osobą dzięki ktorej jemu będzie lżej na duszy a raczej bardziej na ciele? Od tego są specjalne przybytki, zaplaci i będzie wyluzowany.

Odpusc sobie takiego typka. Poczekaj na takiego, ktory nie będzie deklarował podwójnego życia a co najwazniejsze nie będzie takiego prowadził.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...