Skocz do zawartości
Forum

Co sadzicie o zachowaniu mojego brata?


Gość 5500xi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumcie mnie źle, ale troche się martwię.Chyba nakręciłam się przez tą sytuację z Ukrainką, co ostatnio leciało w Uwadze.

Mój brat od kilku lat zna dziewczynę,którą się interesuje bardziej z ukrycia.Ona jest z kimś, on sam, starszy od niej aczkolwiek mlodzi obydwoje.On jest skryty, powolny, nietowarzyski,ona jest przeciwienstwem.Co chwila ma inne pomysły na siebie. Brat obserwuje ją w internecie (widziałam historię) i może kiedyś nie zwracałam na to uwagi,ale ostatnio jakoś mnie tknęło. Za każdym razem gdy zmienia wizerunek mój braciszek interesuje się dziewczynami które przypominają tą koleżankę. Z wyglądu jak i z innych rzeczy.Np. ostatnio ona zaczęła pracować jako stewardessa i jej nową pasją stało się sushi.Wcina jak szalona na wszystkie posiłki dnia co dokumentuje na instagramie.Mój brat oczywiście też stoi nad garami i kombinuje z sushi,a jego nowe koleżanki to tylko amatorki sushi i stewardessy. Te wszystkie koleżanki są na chwilę,potem wymienia je na nowe. Ona zmienia hobby,pracę srednio co pół roku i tak to własnie jest wiec nie sądze,ze to przypadek. Pół roku temu miała w planach własną firmę, to on nagle zaczął się interesować tą branżą i poszukał koleżanek które mają swoje firmy. Po co? Gdy ona mu powiedziała że kocha cieple kraje i bedzie mieszkac w którymś z nich, on też nagle zaczął zmieniać plany życiowe choć kiedys mówił ze nie rusza się nigdzie ,tylko Polska.Powiedziała że zawód architekta jest najlepszy to on poszedł na studia o tym kierunku . Ona ma faze na noszenie ...enek to szuka dziewczyn które noszą ...enki.Zmieni styl na skate to szuka skate dziewczyn. I tak caly czas.I mozna w nieskonczonosc wymieniac. Miewa kolezanki ktore traktuje przedmiotowo (interesuje sie nimi tylko dlatego,ze przypominają ją, dzięki bogu nikogo nie zmienia na siłę). Wszystkie do złudzenia przypominają ją, nawet z rysów twarzy a wiem ze wczesniej ,poki jej nie poznal mial inny typ. skrajnie inny. Rozumiem gdyby byla jego inspiracją,ale bez przesady...

Czy to nie wygląda wg Was dziwnie? Jak z jakiegos filmu?
PS. wydaje mi sie,ze zakladalam temat,ale zgubilam link albo w ogole sie nie dodal..

Odnośnik do komentarza

Masz problem i to najwyraźniej duży. Niezależnie czy to brat, kuzyn, znajomy czy ktokolwiek inny to jest Jego sprawa. Jeśli chcesz ingerować w Jego życie to po prostu porozmawiaj z nim. Jeśli nie chce to najwyraźniej on nie ma z tym problemu więc Tobie tym bardziej nic do tego. Może z biegiem czasu zmądrzeje i wyjdzie na prostą a jeśli nie to już tylko i wyłącznie Jego sprawa. Zajmij się swoim życiem, wtrącanie się do spraw innych osób jeszcze nie słyszałam ani widziałam aby komuś wyszło na dobre. Żyj i daj żyć innym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...