Skocz do zawartości
Forum

Zespół Aspergera, a poglądy polityczne


Gość Armitage

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam cechy aspergera i zespol schizoafektywny i mam poglądy na prawo ale nie uwazam ze to przez chorobe. Napewno schizoafekt w moim przypadku ma wplyw na moja wiare a cechy z.a. maja wplyw na relacje z ludzmi. Mysle ze mozna miec aspergera i byc zarowno albo po lewej albo po prawej stronie. I mysle jeszcze ze pomimo dzielacych nas roznic powinnismy budowac nasz dobrobyt razem w kraju a nie zrec sie bezrozumnie bo i z prawej i z lewej strony sa ludzie ktorzy maja potencjal do zrobienia czegos dobrego dla Polski.

Odnośnik do komentarza

Osoby z zespołem Aspergera podchodzą do wszystkiego bardzo logicznie. To w polityce się liczy, bo polityka, socjologia, znajomość schematów jakimi rządzi się społeczeństwo, cybernetyka, matematyka (a te są z polityką ściśle związane), to czysta logika. Myślę, że wśród osób z ZA jest większy odsetek osób wyznających "prawidłowe" poglądy (ale jakie wyznaje większość z ZA nie mam pojęcia).
Zanim mi ktoś zarzuci, że takowe nie istnieją... muszą istnieć.
Prawda istnieje, bo gdyby nie istniała, to i twierdzenie "prawda nie istnieje" byłoby nieprawdziwe. Błąd logiczny.

Odnośnik do komentarza

~Kalimba
Ja mam cechy aspergera i zespol schizoafektywny i mam poglądy na prawo ale nie uwazam ze to przez chorobe. Napewno schizoafekt w moim przypadku ma wplyw na moja wiare a cechy z.a. maja wplyw na relacje z ludzmi. Mysle ze mozna miec aspergera i byc zarowno albo po lewej albo po prawej stronie. I mysle jeszcze ze pomimo dzielacych nas roznic powinnismy budowac nasz dobrobyt razem w kraju a nie zrec sie bezrozumnie bo i z prawej i z lewej strony sa ludzie ktorzy maja potencjal do zrobienia czegos dobrego dla Polski.

Może i mają, ale są to skrajnie przeciwstawne podejścia. Każdy z nich myśli, że robi "dobrze", ale jednak ktoś musi się mylić. Prawicowiec zaszkodzi jeśli się okaże, że lewica ma rację, a lewicowiec zaszkodzi, jeśli okaże się, że prawicowiec ma rację... więc nie, nie każdy ma potencjał. Chyba, że ci którzy się mylą, zmienią poglądy na te właściwe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...