Skocz do zawartości
Forum

Czy moja była moze kontrolować jakoś mój telefon?


Gość onnnnnn

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien dziwny problem, jestem rok po rozstaniu z moją byłą, rozstalismy się, bo ona kogos znalazła, potem ten ktoś ją rzucił i chciała mnie odzyskać, ale ja miałem już inny związek. Mamy dziecko, więc musimy mieć kontakt. Problem w tym, ze ostatnio dzieje się coś dziwnego, czyli ja mam wrażenie, ze ona wie, kiedy np. moja partnerka z pracy pisze mi pisze miłe smsy, bo wtedy ona- czyli moja partnerka dostaje natychmiast jakieś pogrózki smsem z nieznanych numerów, jakieś wyzwiska. Czy to mozliwe, ze to moja była? Jesli tak, to w jaki sposób ona ma możliwość czytania moich smsów na bieżąco?

Odnośnik do komentarza

Są szpiegowskie sprzęty więc teoretycznie jest możliwe.
Numery można sprawdzić bo dziś każdy jest zarejestrowany dlatego należy zgłosić to na policje. Na taki czyn jest art.
nie ma co czekać, trzeba działać. Czy to ona czy nie ona, ale tak nie może być.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jest coś takiego jak aplikacja w stylu" gdzie jest teraz twój bliski". Oczywiście musi zgodę wyrazić druga strona, ale jeśli miała dostęp do telefonu to mogła sama tę zgodę wcisnąć. W ten sposób może śledzić, gdzie jesteś. Może to wystarczy.
Może jest też coś podobnego na sms-y.
Warto by udać się gdzieś, gdzie sprawdzą Twój telefon pod względem podsłuchów jak i śledzących aplikacji.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

nie wydaje mi sie, zeby byla taka głupia i dała sie złapac... Teoretycznie mogłaby Ci coś do telefonu wczepić, ale to już jest drogie i zwykle dostępne dla detektywów. Przyjrzyj sie sprawie i uważaj, jeśli to ona to masz znak ostrzegawczy że psycholka.Skonczy sie potem jak w filmach,zrujnujesz zycie przez glupia naiwnosc i sobie i innym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...