Skocz do zawartości
Forum

Czy kobiety lubią seks?


Gość Wątpiacy

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wytłumaczyć jak mają kobiety? Często słyszałem od kobiet że nie widza nic ciekawego w seksie. Niektóre wręcz mają roszczenia do mężczyzn że im tylko o seks chodzi. Trochę się już pogubiłem i zaczynam dochodzić do wniosku że w rzeczywistości kobiety nie chcą seksu wcale i jest im to całkowicie zbędne do życia.

Jeśli ktoś ma coś ciekawego do napisania o tym zagadnieniu to chętnie poczytam.

Odnośnik do komentarza

A to zależy co rozumiesz przez to słowo Bo wiesz, kobiety bardzo lubią być adorowane, ważna jest bardzo gra wstępna, bliskość na poziomie umysłów a nie tylko ciał Myślę, że gdy te niezwykle skomplikowane sekwencje są spełnione to wówczas każda kobieta lubi to, oczywiście jeśli wypada to rowniez w "najlepszych" dniach jej cyklu :) a tak poza tym najważniejsza jest Milosc, tu już nie ma wyjątków i reguł bo nie są potrzebne :)

Odnośnik do komentarza

Poprzez sex rozumiem bliskość cielesną. Zadałem to pytanie również dlatego że niedawno dziewczyna szybko wycofała się z relacji ze mną gdy miało dojść do czegoś więcej. Właściwie to do teraz nie znam motywów jej działania. Nie chce się tez nimi podzielić ze mną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli się wycofała to nie była na to gotowa Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego to musisz sam do niej dotrzeć Natomiast jeśli nie chce o tym rozmawiać to myślę, że taki brak zaufania źle wróży bliskim spotkaniom, coś to jest nie tak... A jesli to kolejna dziewczyna zachowuje się podobnie w takiej sytuacji to może warto przyjrzeć się swojemu zachowaniu? Przeważnie rozwiązanie problemow leży gdzieś posrodku

Odnośnik do komentarza

Jeśli kobieta nie jest gotowa to albo się zmusi i będzie drętwo, albo odmówi.
Twoje tytułowe pytanie nieco odbiega od problemu. Ogólnie pytając stawiasz wszystkie kobiety w jednym rzędzie, bez względu na wiek, temperament i sytuacje. Tymczasem na chęć do seksu składa się wiele czynników.

Jeśli dziewczyna się odsunęła to zrobiłeś coś nie tak... np. byłeś zbyt nachalny. Nie wiemy ile się znaliście, jakie były Wasze relacje, czy dochodziło już do zbliżeń i ile macie lat?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Większość kobiet na sex musi byc gotowa psychicznie, miec poczucie bezpieczeństwa w zwiazku i kochać partnera. Mężczyzna takie warunki nie sa konieczne, bo dla nich sex, jest czynnością przynoszącą przyjemność samą w sobie, tak np jak zjedzenie smacznego dania.
To ze ktoś nie jest głodny, w danym momencie nie oznacza, że nie lubi jesc w ogóle.
Kobiety są inaczej skonstruowane niz mężczyźni ,ale nie oznacza to, że sex nie jest dla nich ważny, lub obojętny. Owszem traktują go z reguły jako dopełnienie związku, a nie jego cel sam w sobie.
Najczęściej u kobiet pożądanie i gotowość do współżycia pojawia sie wtedy gdy sie zakochaja.
Mężczyzna nie musi na to czekac, zeby byc gotowy i stąd taka różnica.
Oczywiscie są wyjątki i kobiety również potrafią traktować sex jak sport ,ale ty na takie widocznie nie trafiłeś.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie kobiety lubią seks i lubią mieć przy dopie tą całą adoracje, dzięki temu są szcześliwe, tyle że są fałszywe i piszą na forach tematy jak to by chcialy poznać chlopaka który nie naciska na seks, z tym że kilka razów mają już za sobą i piszą tak, bo chcą jakiś fajerwerków dodatkowych. Pisząc innymi słowy, "Kto ma, ten nie szuka" i pisze taka że nie myśli o seksie, a jak ma myśleć, skoro ma adoratorów i seksy zaliczone.

  • Dziękuje 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, prawiczek42 napisał:

Wszystkie kobiety lubią seks i lubią mieć przy dopie tą całą adoracje, dzięki temu są szcześliwe, tyle że są fałszywe i piszą na forach tematy jak to by chcialy poznać chlopaka który nie naciska na seks, z tym że kilka razów mają już za sobą i piszą tak, bo chcą jakiś fajerwerków dodatkowych. Pisząc innymi słowy, "Kto ma, ten nie szuka" i pisze taka że nie myśli o seksie, a jak ma myśleć, skoro ma adoratorów i seksy zaliczone.

Prawik i to się nazywa psychologia, kobiety lubią jak facet to jest ten myślący o seksie, a one rzekomo o miłości i wtedy on ma sie starać, a one czerpią same zyski, dobrze że to piszesz, bo niektórzy chyba wierzą w te brednie o kobiecej miłości.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zegzo napisał:

Prawik i to się nazywa psychologia, kobiety lubią jak facet to jest ten myślący o seksie, a one rzekomo o miłości i wtedy on ma sie starać, a one czerpią same zyski, dobrze że to piszesz, bo niektórzy chyba wierzą w te brednie o kobiecej miłości.

Bo akurat ktoś uwierzy, że Ty to nie pan "prawiczek42" pod założonym innym nowym kontem. Serio masz taką satysfakcje w odpisywaniu samemu sobie?

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Parkana napisał:

A macie jakieś rzeczy które lubicie?

Lubię jak facet robi mi dobrze ustami ? Poza tym podoba mi się ta lekka dominacja w moja stronę. Na co dzień traktujemy się na rowno jednak jak dochodzi do seksu to o wiele bardizej wolę jak dominuje.
Poza tym podoba mi się,ze jest tak bardzo otwarty jeśli chodzi o seks. Lubi testowac nowe reczy, nowe zabawki i dzieki temu jest o wiele inny od mojego byłego partnera, który lubil jedynie w jeden sposób tradycyjnie (co mnie trochę wkurzało bo seks był niesamowicie wprost nudny). Ostatnio na przykład kupił sex elixir, do ktorego sama nie bylam przekonana i pewnie sama bym nie kupiła. Ale wyprobowaliśmy i faktycznie znacznie poprawia ochote na seks ?

Odnośnik do komentarza

Mniej wiecej bo również kropelki.Ale czy jest to hiszpańska mucha to nie wiem. W nazwie jest jedynie sex elixir ale jak wczytalam się w skład to ma w sobie bardzo wiele róznych ziołowych ekstraktów, witamin i l argininę. Dziwiło mnie,ze cos takiego może powodować zwiekszoną ochotę na seks, ale tak w rzeczywistości jest. Nie stosujemy jednak na co dzień ale jedynie na weekendy.Czyli jak mamy chatę wolną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...