Skocz do zawartości
Forum

O co chodzi mojemu szefowi?


Gość kasianowaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasianowaa

Od kilku tygodni jestem w nowej firmie ,robie wszystko jak nalezy a szef naprawde czepia sie o absurdalne rzeczy, bo nie ma o co.Nawet o makijaz ktory nie jest bardzo mocny. Zawsze jest za slabo,zbyt zle, za szybko,za pozno....I dodatkowo wszyscy z ktorymi mam dobry kontakt sa przez niego tepieni.Dogryza im, a wczesniej nic nie mowil.Uchodzi za dosc fajnego goscia.Dlaczego wiec mnie tak nienawidzi?Co mam robic?

Myslalam,ze moze chodzi o wyglad ale chyba nie bo wiekszosc kobiet z zespolu jest zaniedbana, niektore nie maja zebow nawet. A ja dbam o siebie na ile moge, jestem mloda...

Odnośnik do komentarza

Moze jest tępym burakiem i tyle. Znałam takiego.
Skoro Cie zatrudnił i mu nie przeszkadzał wygląd to coś się musiało wydarzyć w międzyczasie. Chyba, ze to typ, który potrzebuje czasu, aby pokazać prawdziwe oblicze.
Piszesz, że nienawidzi Ciebie, ale przecież innym tez dogryza.
Moze Ty odbierasz, ze dogryza przy okazji tym z którymi się dogadujesz, a może jest wręcz odwrotnie... dogryza komuś z kim się dogadujesz... a Ciebie to dotyka przy okazji.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...