Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego jestem taka meska?


Gość oraelu

Rekomendowane odpowiedzi

No,moze nie zawsze... z wiekiem polubilam byc kobieca,nosic makijaz, paznokcie, sukienki, obcisle ubrania choc wczesniej bylo mi to obojetne... ale jesli chodzi o zachowanie to jestem taka twarda, nie rozczulam sie nad soba, zawsze sie smieje nawet w obliczu raka ktorego mialam, obracalam to w zart.
I w kwestii zwiazkow rowniez... zwracam uwage na wyglad faceta, by byl przystojny, zadbany, dobrze zbudowany - z innymi moge sie zaprzyjaznic ale wiekszosci nie jestem w stanie wyobrazic sobie jako partnerów seksualnych czy zyciowych.Facet musi mi sie podobac, seks tez musi byc udany; musi byc w miare porzadny, bo kurwiarzy traktuje tak jak faceci dzi/wki, z tym,ze ja z takimi nie sypiam bo nie jestem obludna. W Twarz mowie co mysle przez co trace przyjaciol... moze jestem troche zalotna ale nieswiadomie, ludzie mysla ze jak jestem mila i usmiechnieta to flirtuje ale z kolei chod mam energiczny, nic kobiecego

czy to nadmiar testosteronu czy czego?

Odnośnik do komentarza

ale pomieszalam...

"W Twarz mowie co mysle przez co trace przyjaciol"
"moze jestem troche zalotna ale nieswiadomie, ludzie mysla ze jak jestem mila i usmiechnieta to flirtuje ale z kolei chod mam energiczny, nic kobiecego"

mila w sensie otwarta, rozmowna, potrafie skomplementowac ale szczerze-jesli czegos nie mysle to nie powiem...podobnie krytyka...jesli nic nie wnosi, jest bez sensu to nic nie mowie, nie upokarzam celowo... ale jesli ponosza mnie emocje, lub musze wyrazic swoje zdanie to mowie. no:)

Odnośnik do komentarza

Jeżdżę na motocyklu od kilku lat, zawsze staje w obronie słabszych, twardo znoszę różne zmiany w życiu ale jak moje kilkuletnie dziecko przynosi mi zerwane mleczne na prezent to płaczę jak bobr No i zawsze mam wymalowane "oko" a chodzić w sukienkach też lubię Myślę że każdy z nas nosi w sobie cechy bardziej męskie lub żeńskie Natomiast głęboko w nas identyfikujemy się z jedną z plci Są na świecie tzw. twarde kobitki i delikatni mężczyźni ale przecież bez nich świat byłby niekompletny:)

Odnośnik do komentarza

Wiesz, z tym podzialem na rzekomo meskie i kobiece zachowania to bujda na resorach, napredce wydumany stereotyp znudzonych zyciem marud wpedzajacych ludzi w kompleksy.
Kazdy z nas ma inny temperament i na to nic sie nie poradzi no chyba, ze mamy do czynienia z morderczymi instynktami ale to, wiadomo, jest juz skrajnosc.
Jestes jaka jestes. Ja nie mam z tym problemu sadzac po Twoim opisie.
Poza tym, jest cos takiego jak charyzma. Miewaja ja i kobiety, i mezczyzni, pamietaj ;).

Odnośnik do komentarza

Mężczyźni mają zapisane w genach pewne cechy i kobiety też, wygląd też jest cechą :) hormony i geny determinuja nasz wygląd i zachowanie Niestety bywa też tak, że kobiety często mają skłonność do osadzania, apodyktyzmu i nadmiernej potrzeby kontroli

Odnośnik do komentarza

Myślę, że najważniejsze to poznać samego siebie i żyć tak jakby każdy kolejny dzień był tym ostatnim Ludziom należy pomagać na tyle na ile sami gotowi są na tą pomoc Natomiast każdemu należy się szacunek i każdy bierze odpowiedzialność za swoje życie, wnioski i tak wyciągamy sami po prostu przeżywając własne zycie Osądy są zawsze subiektywne i dotyczą jedynie osoby, która je kreuje Myślę, że nie ma to nic wspólnego z pomaganie ( a to już mój osąd :)

Odnośnik do komentarza

Społeczeństwo to suma wniosków i subiektywnych osadów pojedynczy h ludzi Każdy z nas na tym świecie jest samotny w przeżywania własnego życia Czyjąś opinia niekoniecznie musi pasowac innym Kwestia szacunku dla autonomii i niezależności każdego czlowieka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...