Skocz do zawartości
Forum

Jak zapomnieć


Gość Mimala87

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawie po krotce swoją historię, 4lata temu weszłam w bliższa relacje z mężczyzną, chociaż z pewnych względów nie mogłam się w to zaangażowac tak jak on by chciał czy ja.
Po tym czasie nasze drogi się rozeszły, ja podjęłam taka decyzje że dość tego romansu.
Po kilku miesiącach przypadkiem się spotkalismy, spędziliśmy ze sobą trochę czasu a we mnie coś pękło i chciałam spróbować na nowo, stworzyć nowy związek. Przez miesiąc było jak w bajce, mieszkaliśmy razem, wszystko robiliśmy razem, później on uznał że chce czasu, że nie wierzy w takie przemiany, wyprowadził się, jakiś kontakt mieliśmy ale on ciągle przez ten czas wypominal mi że czekał 4lata. Ostatnio jakoś wspólnie zaczęliśmy się znowu spotykać, az do chwili kiedy dowiedziałam się że w jego mieszkaniu była inna kobieta, widziałam zdjęcie jej w bieliznie.
Tłumaczył że była tam tylko z jego kolega, że on kocha mnie nad wszystko, że taki trudny czas za nami, że tyle znacze itp itd...
Nie potrafię się z tym pogodzić, mimo że ja też wcześniej nie byłam święta ale próbowałam naprawić to co zepsułam. Dzisiaj nie wytrzymalam bo tak jak w weekend byłam najważniejsza tak teraz w tygodniu mogę nie istnieć. Zapytałam ile znacze dla niego, ludzie mówią że to pies ogrodnika, sam nie weźmie i komuś nie da. Nie potrafil nic powiedzieć poza tym że on nie ma sobie nic do zarzucenia. I że tylko ja tu jestem winna. Jak mam przestać żyć w poczuciu tej winy? Jak zapomnieć tego człowieka. Naprawdę go pokochałam i całe serce mu oddałam

Odnośnik do komentarza

To manipulant, bawi się Tobą. Zakończ tą znajomość jak najszybciej, nic z tego nie będzie. Gdyby Cię naprawdę kochał to już cztery lata temu by o Ciebie walczył. A on miał Cię gdzieś cztery lata. Nie zależy mu na Tobie, tylko się Tobą zabawił. Nie idealizuj go. Ten facet to kompletne zero. Uciekaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...