Skocz do zawartości
Forum

jak się przekonać do chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio postanowiłam, że spróbuję znaleźć dla siebie partnera po dłuższym czasie samotności. Założyłam konto na jednym z portali i zaczęłam pisać. Interesowały mnie tylko poważne konwersacje, więc niektóre wiadomości ignorowałam. Postanowiłam, że czas na coś stabilnego. Jeden z chłopaków wysłał mi link do piosenki, którą bardzo lubię a nie jest ona znana. Nie miał żadnego zdjęcia, w opisie też za wylewny nie był, a mimo to postanowiłam odpisać. Chyba ta piosenka na mnie podziałała. I tak pisanie się zaczęło. Nie było to pisanie typu: ile masz lat, czym się zajmujesz itp, tylko tematy same się nasuwały, pisało i nadal pisze bardzo swobodnie. Po jakimś czasie konwersacji postanowiliśmy się spotkać. W dniu spotkania nie miałam pojęcia jak wygląda. Trochę się stresowałam, że fizycznie będzie klapa i nie będę potrafiła z nim rozmawiać tak jak wcześniej. Ostatecznie się pomyliłam. Przyszedł w sumie normalny chłopak. Od samego początku kogoś mi przypominał. Po jakimś czasie jak już rozmowa "szła" luźniej, widziałam w nim swojego byłego chłopaka...Jak wróciłam do siebie bardzo to analizowałam, że jest podobny, ale próbowałam te myśli wybić sobie z głowy. Tym bardziej, że czułam że z nim mogę nareszcie coś fajnego stworzyć, mamy sporo tematów wspólnych, ten sam pogląd na świat, on już wie sporo na mój temat. A mimo to jak z nim się spotykam to bardzo mi przeszkadza że on tak bardzo mi go wyglądem i zachowaniem przypomina. Ogólnie ja do swojego byłego chłopaka nic a nic nie czuję, nawet bym go unikała jakbym go zobaczyła, a nie chcę skreślać chłopaka z którym obecnie się spotykam tylko dlatego. Co mam robić, albo inaczej jak zmienić nastawienie??? Jak patrzeć na niego inaczej no i przede wszystkim jak dać wreszcie sobie szanse....

Odnośnik do komentarza

Zwyczajnie. Często sie spotykac, bywac ze sobą i doznania typu do jakiego stopnia on jest podobny wizualnie do Twego ex się zatrą, rozmyją, nie będą istotne.

Przeciez on w czsie korespondencji tez sobie Ciebie jakos wyobrażał. A teraz moze tez mu jakos dziwnie z powodu Twojej urody, tembru głosu, sposobu poruszania się. Jego wyobraznia była inna a rzeczywistosc jest inna. Nie gorsza, nie lepsza a inna i tez musi się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...