Skocz do zawartości
Forum

Czy to nerwica?


Gość K.H1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, historia zaczela sie jak wrocilem z Anglii, gdzie polecialem i nie dostalem sie do pracy, nie mialem za co wrocic do Polski gdzie mialem problemy finansowe nie spowodowane moją winą (ukrywano dlugi firmy, a mianowicie kiosku ktory stal na mjie a zajmowala sie mama). Doszly do tego problemy z cala rodzina, klotnia, opuszczenie domu, spanie na podlodze u kogos.
Wczesniej czesto wmawialem sobie choroby, ciagle sie macalem czytalem w internecie objawy, jednak zawsze balem sie isc do lekarza. Objawy wywolywaly u mnie panike przez ktora nie moglem spac. Zaczynajac od chorób wenerycznych konczac na guzach. Pstatnim objawem wkrecilem sobiesobie serce, poniewaz czesto szybko bilo, po czym mialem nogi jak z waty, balem sie nawet zmierzyc cisnienie ktore jednak po zmierzeniu okazalo sie ksiazkowe... Wyladowalem u lekarza, ktory zadnej wady nie stwierdzil.
Od tamtego czasu miewam dziwne zawroty glowy, nie mam sily isc do pracy, mimo tego zmuszam sie, ide i pracuje , gdzie pracuje na akord...
Wzrok mam czasami jakby opozniony, przestalem sie cieszyc zyciem, smiac, odczuwac przyjemnosc, nie potrafie sie odprezyc.
Od 3dni jestem na leku aciprex, ktory zwiekszył moje objawy, zaczalem miewac jakby zaburzenia rownowagi, jednakze czytalem ze poczatki z antydepresantem są trudne..

Jest mi na prawde ciezko, ludzie mowia zebym sie ogarnal, a nie rozumieja co czuje w srodku..
Dodamnze wczesniej naduzywalem alkoholu bo sie po nim dobrze czulem, lecz drugi dzien to byla katastrofa...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...