Skocz do zawartości
Forum

Czy on mnie kocha?


Gość eiza

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli mam problem to jest dla mnie..mowi,ze kocha.. robi o co go poprosze, czy tez sam od siebie jesli wie,ze cos lubie. np.uwielbiam splywy kajakowe wiec zorganizowal to dla nas choc sam nie przepada..wie,ze lubie u chlopakow jakas konkretna fryzure to tez sobie zrobil..

ale jest cichy ,w rozmowie to sam z siebie nic nie powie, nie interesuje sie mna, nie dopytuje o nic sprawia wrazenie jakby sie nudzil ,ale jest plus taki ze slucha,zawsze wie co mowilam. do kolegow umie odpyskowac,a do mnie nigdy a to juz chyba swiadczy o wygadaniu (nie wiem jak zachowuje sie w towarzystwie bo niestety nie mamy wspolnych znajomych i widujemy sie sam na sam rzadko)

ja nie wiem czy taki charakter czy co...czuje sie niekochana i niedoceniona

Odnośnik do komentarza

"mowi,ze kocha.. robi o co go poprosze, czy tez sam od siebie jesli wie,ze cos lubie. np.uwielbiam splywy kajakowe wiec zorganizowal to dla nas choc sam nie przepada..wie,ze lubie u chlopakow jakas konkretna fryzure to tez sobie zrobil..
ale jest cichy ,w rozmowie to sam z siebie nic nie powie, nie interesuje sie mna, nie dopytuje o nic sprawia wrazenie jakby sie nudzil "

Opis chłopaka niemal ideału. Ja jednak widzę coś niepokojącego.
Mówi sam od siebie, że kocha czy gdy go pytasz?
Czy ma własne zdanie i umie zdecydowanie je wyrazić?
Czy zawsze robi o co go poprosisz, wbrew sobie i nigdy się nie sprzeciwia?
Będzie zmieniał wygląd zawsze wg Twoich upodobań?

Być może się nudzi, bo nie ma własnego JA. Nie zna sam siebie, jest osobą bez wyrazu, bez zainteresowań, z masą kompleksów, nieśmiały. To tylko moja intuicja, moze się mylę.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Javiolla
pis chłopaka niemal ideału. Ja jednak widzę coś niepokojącego...
To tylko moja intuicja, moze się mylę.


Intuicja jest bardzo przydatna, warto się jej słuchać.
Jeśli post to nie kolejny trolling to ja osobiście radzę zerwać tą znajomość. W 98% obstawiam wampira energetycznego a od takich osobowości najlepiej trzymać się jak najdalej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...