Skocz do zawartości
Forum

Żona chcę wyjechać


Gość Mmmmm24

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem jesteśmy pół roku po ślubie.Wszystko by dobrze ,moja żona się przeprowadziła do mojej miejscowsi po ślubie.Wszystko się układało mamy małe dziecko.Zaczęła szukać pracy nagle stwierdziła że wraca z dzieckiem bedzie mieszkać u mamy a ja będę przyjeżdżać na weekendy pózniej do niej dołączę,ja sobie nie wyobrażam rozłąki z dzieckiem i małrzeństwa na odległość w mojej miejscowości mamy mieszkanie ja mam stałą pracę dziecko żłobek a w miejscowości rodzinnej żony nic nie mamy nawet nie mielibyśmy gdzie mieszkać nie wiem co mam robić żona jak wraca od mamy do domu to płaczę czemu musi mieszkać w mojej miejscowosci jestem już tym wszystkim zmeczony.

Odnośnik do komentarza

W małżeństwie trzeba się dogadywać, nie można samodzielnie podejmować tak ważnych decyzji.
Nie gódź się na taki układ, powiedz, że nie może, ot tak wyjechać z dzieckiem, jak już chce pomagać mamie, to niech do niej jeździ, ale nie na stałe, bo dziecko zostaje z Tobą.

Pozostaje pytanie dlaczego ona nie chce tu mieszkać, czy tylko że względu na namę, czy tu się źle czuje.
Rozumiem, że pracuje.
Daleko od was mieszka jej mama?

Jak się zakłada rodzinę, mama schodzi na drugi plan, jeśli wymaga stałej opieki, to można zatrudnić opiekunkę.

Moglibyście przeprowadzić się razem, czyli kupić mieszkanie blisko niej, tylko więcej pewnie by spędzał z mamą, a tu chodzi o to, żeby ucinać pępowinę.

Terapia małżeńska mogłaby wam pomóc.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Chcę się przeprowadzić bo złe się czuję mieszkania nie mamy możliwości kupić wiec byśmy musieli mieszkać osobo twierdzi że u mamy dziecko ma lepsze warunki powiedziała że jak będę chciała to zabiera dziecko i wraca do mamy nie będzie na mnie patrzeć

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...