Skocz do zawartości
Forum

Problemy z chłopakami


Gość Marzycielka21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzycielka21

Witam wszystkich!
Mam 21 lat i mam następujący problem- od niedawna ciągle myślę o chłopaku , z którym chodziłam do podstawówki i gimnazjum. W podstawówce mi się podobał , ale nie myślałam jako o swoim potencjalnym chłopaku w przyszłości , wiadomo , byłam wtedy dzieckiem. W gimnazjum miał dziewczynę, także też jakiekolwiek spotkania czy podrywy nie wchodziły w grę ( szanuję związki innych i nie jestem dziewczyną , która podrywa zajętych). Chłopak ten jednak miał do mnie pozytywny stosunek - kiedyś skomplementowal mój śpiew , tańczył ze mną na gimbalu i wydawało mi się, że lubi ze mną rozmawiać. Przez ostatnie 2 lata lajkowal moje zdjęcia , mimo że nie utrzymywalismy ze sobą kontaktu ( a zauważyłam , że nie lajkuje wszystkim jak leci, z byłej klasy lajkuje niektórym). Także zaprosił mnie do polubienia strony swego zespołu. Mielismy wspólną pasję -muzykę, stąd pewnie to zaproszenie.Teraz się pewnie zastanawiacie , o co mi chodzi. Zastanawiam się po prostu , czy nie iść na jego koncert i do niego po nim nie zagadać( oczywiście chodzi mi o zwykłą kolezenska rozmowę po latach , nic więcej ). Tylko boję się , że on może sobie coś pomyśleć ( moje obawy są uzasadnione -kiedyś próbowałam na neutralnym gruncie rozmawiać z chłopakiem , który mi się podoba i zostałam odrzucona ). Nie jestem flirciara-na co dzień prowadzę spokojne życie i nigdy nie byłam w poważnym związku , także proszę nie oceniać mnie pochopnie. Jest jednak jeden problem - jesteśmy trochę inni. Ja jestem poukladana dziewczyną, która od czasu do czasu lubi wyjść na koncert lub imprezę , jednak jest to bardzo rzadko , stronie od wszelkiego rodzaju używek i nie potrzebuję się upijac, aby się dobrze bawić. On z tego , co wiem to pali od gimnazjum. Poza tym nie ma żadnych naukowych ambicji w odróżnieniu ode mnie. Uważam , że mogłaby to być pewnego rodzaju przeszkoda.
Ponadto 2 lata temu pewnien chłopak na uczelni mnie podrywal , jednak nasze osobowości były inne i nie do końca pociagal mnie fizycznie. Teraz myślę na przemian o nim i o tym dawnym koledze , jednak myśli o koledze są zdecydowanie silniejsze. Bardzo proszę o jakąkolwiek poradę. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...