Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od dziewczyny


Gość MichuU

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w związku już dość długi czas. Na początku było świetnie i zarzekałem się ze nigdy jej nie zdradzę, ale po jakimś roku związku może więcej zacząłem się czuć dziwnie. Cały czas mialem kontakt z moja ex, może nie jakiś taki ze dzień w dzień pisaliśmy ale czasem nam się zdażyło. Problem w tym ze cholernie mnie do niej ciągnie. Niedawno rozstaliśmy się z obecna dziewczyna po to by praktycznie od razu do siebie wrócić. Czuje się do niej dziwnie przywiązany, wręcz uzależniony. Boje się ze zostanę sam. Moja była dziewczyna chciała do mnie wrócić. Właśnie CHCIAŁA, a teraz zachowuje się w stosunku do mnie obojętnie. Niedawno widziałem ze jej na mnie zalezy ale teraz wręcz czasem jest opryskliwa ale widzę ze ja do mnie ciągnie. Czasem się z nia spotkam pomimo tego ze mam dziewczynę. Rozmawiamy i się śmiejemy. Jest cudownie, ale nie potrafie zostawić tej obecnej bo się boje, czuje się od niej zależny jakby miała ze mną być do końca życia. Boje się spróbować czegoś nowego. Co robic?

Odnośnik do komentarza

strach przed czymś nowym jest zrozumiały, większość ludzi go odczuwa. Nie zostaje Ci nic innego niż się przemóc jeśli tego naprawdę chcesz.

a z tą była to uważaj. Znam dobrze takie zagrywki. To jest takie kuszenie aby się dowartościować, w momencie kiedy zerwiesz z aktualną i będziesz chciał wrócić do tamtej ona powie, że nie jest zainteresowana związkiem :)

rozwiązaniem i jednego i drugiego problemu moim zdaniem było by jakbyś się rozstał z tą i nie wychodził w związek z żadną. Widać ewidentnie, że się miotasz i nie wiesz co zrobić. Musiałbyś trochę sam pobyć, skupić się na sobie i swoich zainteresowaniach zamiast wybierać partnerkę pod względem "aby nie być sam"

Odnośnik do komentarza

To widać chciałbyś spróbować czegoś starego, bo byłej nie można nazwać czymś nowym.
A uzależniony to jesteś od obecnej czy byłej, bo wygląda, że od obu...
Z jakiegoś powodu się rozstałeś i jest dokładnie jak pisze luukas, kusi Cię była, bo jesteś w związku, jak odejdziesz od obecnej, z byłą też nie stworzysz związku.
Życie to nie spróbowanie ciastka, trzeba wiedzieć czego się chce, podejmować decyzje i płacić za nietrafione.
Tak, że musisz zdecydować i oddzielić decyzję o odejściu od obecnej z decyzją o związaniu się z byłą.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...