Forum Psychologia

Czy zmiana pracy jest możliwa?

~Robotniczka

~Robotniczka

Pracuję od kilku lat na słuchawce. Ta praca jest koszmarem. Z wykształcenia jestem kadrową, ale na poziomie wykształcenia średniego, nie wyższego, nie mam też innego doświadczenia zawodowego potwierdzonego (no chyba, że prace typu wykładanie towaru, sprzątanie, kasjerka). Najgorsze, że nie mam doświadczenia w wyuczonym zawodzie a w ogłoszeniach ciągle szukają z doświadczeniem i wykształceniem wyższym. Czy macie może pomysły, jak w takiej sytuacji stworzyć sobie perspektywę zmiany pracy ze słuchawki na coś bliższego mojemu wykształceniu? :(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ka-wa

ka-wa

Nie piszesz, ile masz lat, czy jesteś bystra, czy szybko się uczysz, może jeszcze wybierz się na studia?

--

Szanuj zdanie innych...

104146 ka-wa Kobieta, 104 lata, Toruń
~dammar

~dammar

Byl tu kiedys podobny temat ale pomimo wielu komentarzy nikt rozwiazania nie zaproponowal.
Nawet jak zrobisz studia, nie masz gwarancji ze prace w zawodzie dostaniesz. Moze pomysl nad praca pokrewna np w rekrutacji pracownikow. Albo w zawodzie gdzie twoje zdolnosci mozna wykorzystac.

~dammar

~dammar

W dodatku licz sie z tym ze zawsze moze byc jakies ale. Moja siostra ma studia i doswiadczenie ale nie zna angielskiego. Co prawda pracowala, ale na zastepstwo przez kilka lat. Tez jej bylo trudno znalezc prace w zawodzie na stale.