Skocz do zawartości
Forum

lęk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem kobietą zdiagnozowaną z nerwicą lękową leczę się już od paru lat przyjmuje lęki ostatnio pierwszy raz w życiu nadużyłam alkoholu i to bardzo z powortu do domu pamiętam tylko jak byłam w samochodzie i znajoma mnie odwoziła w sensie początek potem nie pamiętam jak weszłam nawet do domu ale to odzwiezienie trwało 5 min bo mieszkam z koleżanką co miała urodziny na jednej wsi . Obudziło mnie wymiotowanie pierwszy raz w życiu coś takiego miałam zawsze się pilnowałam. Ostanio jednym z moich natręctw lęków jest to że mogłam uprawiać sex i tego nie pamiętam chociaż jestem dziewicą. I oczywiście boję się że może mogło do czegoś dojść chociaż nie zdaję sobie z tego sprawy bo naprawdę nie pamiętam jak dotarłam do domu nie wiem nawet skąd wiedzieli gdzie dokładnie mieszkam ale obudziłam się w swoim łóżku rodzice spali i oczywiście tego się boję że może ktoś mnie wykorzystał a ja tego nie pamiętam bardzo się boję wiem że źle zrobiłam przecież biorę leki ale to był pierwszy i ostatni raz czy Państwa zdaniem mogło dojść do czegoś i nie pamiętam nie odczuwam jakiegoś bólu w miejscach intymnych bielizny dokładnie nie sprawdzałam tylko umyłam się i poszłam spać a teraz myję się w tych okolicach bardzo dokładnie i męczy mnie to miesiączkę powinnam mieć około 20. Oczywiścię chodzę na terapię ale sezon wakacji urlopy a ja jestem cały czas zdenerwowana. Proszę o odpowiedź . Czy jest to możliwe ?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz w życiu tak nadużyłam alkoholu i stresuje się bo wstyd przyznać ale nie pamiętam jak weszłam np do domu itp droga od znajomej do mnie samochodem to max 5 min nawet nie wiem skąd np ten znajomy dokładnie wiedziałam który dom itp ale boję się że może do czegoś doszło a ja nie wiem fakt że nie robiłam nigdy tego wcześniej przez moją obsesję na punkcie zajścia w nieplanowaną ciąże i współżycia . Nie chciałabym teraz takiego scenariusza ale nie przyjrzałam się bieliźnie itp teraz mam za to dużo myśli na ten temat wręcz mam w doła i nie radzę sobie

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czego od nas oczekujesz? Musisz poradzić się terapeuty. My możemy Cie jedynie pocieszyć i starać się uspokoić, ale w Twoim przypadku to jest jak grochem o ścianę.
Moze pójdź do ginekologa i zapytaj czy jesteś jeszcze dziewicą lub zrób test ciążowy i rozwiej wątpliwości.
Lepsze to niż zadręczanie się bez sensu.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...