Skocz do zawartości
Forum

uczucie dotyku we śnie


Gość dziwnezdarzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziwnezdarzenie

Cześć,

Coraz bardziej się biję że to objawy schizofrenii, miałem dziwne przypadki we śnie jak np. widzenie po przebudzeniu wielkiego pająka który po chwili zniknął, ale tym razem to było przegięcie, otóż obudziło mnie zimne dotknięcie na nodze i to tak na 100% żadnych wątpliwości! pierwsza myśl po przebudzenie to zastanawiałem się czy przez otwarte okno nie wleciał nietoperz więc zapaliłem światło i zacząłem go szukać ale okazało się że w pokoju nić nie ma to była najdziwniejsza sytuacja jaka mnie spotkała, poradźcie coś .

Odnośnik do komentarza

Masz sporą wyobraźnie i radze używać jej do dobrych celów, np. wyobrażać sobie coś pozytywnego.
Jeśli zaś chodzi o uczucie chwytania za stopę podczas snu, to czasami tez tak miewam. Jednak nie przyszła mi na myśl schizofrenia ;).
Moim zdaniem doznajesz czegoś takiego jak paraliż senny lub będąc w tzw półśnie masz jeszcze senne obrazy, ale już świadomość. Pająk to forma halucynacji i tez się zdarza w tym co wyżej napisałam.
Masz sporo stresu, prawda? Coś Cie niepokoi i zżerają Cie nerwy?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...