Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Chciałam poprosić o pomoc
Mam problem ale nie mam z kim porozmawiać
Mam chłopaka od roku, miedzy nami bywało różnie
Raz super a raz mega źle
Ale jesteśmy juz tyle czasu ze sobą
Problem w tym że na początku naszej znajomości powiedział mi że sam ma problemy sądowe, grozi mu wyrok
Zaczęło nam się układać aż tu nagle mówi mi że dostał wyrok 4 lata
Do wrzesia musi ogarnąć swoje sprawy i się wstawic
Dla mnie totalny szok i przerażenie
Jak to dalej będzie, jemu też jest mega ciężko
Ale mówi że tego nie ominie, że żałuję tego co zrobił , przekręty różne
Ale nie wyjścia i nic nie poradzi
Może wyjsc po 2/3 odsiadki
Że może zadzwonić, pisac listy i są widzenia
Jego rodzina wie ale moja nie
Niewyobrazam sobie takiego życia bez niego
Co ja mam zrobić? ,niespodziewalam się że to aż tyle
Martwie się ,nie mogę spać

Odnośnik do komentarza

Skoro na początku powiedział Ci, że grozi mu wyrok, to jakoś się tym nie przejęłaś, a wtedy właśnie trzeba było drążyć temat.
Dzisiaj też dokładnie nie wiesz za co ten wyrok, a to by było bardzo ważne.
To nie jest niski wyrok, może mieć coś wspólnego np. z pobiciem zagrażajającym zdrowiu, a zadowoliłaś się info, jakieś przekręty.
Może to nie pierwszy wyrok, nasuwa się mnóstwo pytań, więc najpierw dokładnie się dowiedz, niekoniecznie od niego, popytaj jego rodzinę i znajomych.
Trzeba wiedzieć dokładnie jak to z nim jest, czyli cały życiorys, żeby ocenić.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Chyba nic mądrego nie możesz zrobić. Chłopak kiedys narozrabial i musi poniesc tego konsekwencję.
A Ty albo tę rozląke przeżyjesz i jak wróci znów będziecie razem, albo cała Wasza znajomosc sie rozsypie. Powinnas jeszcze brac pod uwagę, ze jak wyjdzie z więzienia to pewnie bedzie innym człowiekiem. Wiezienie raczej nie uszlachetnia tylko uczy jeszcze innych i nowych niewlasciwych rzeczy.

A dokladnie wiesz, dlaczego nie poinformowałas swoich rodzicow o jego problemach- nie byliby zachwyceni i staraliby sie Tobie wybic te znajomosc z głowy.

Teraz pewnie juz nie będa tacy apodyktyczni, bo wg nich zagrażający Ci partner sam sie usunie, wiec będziesz z ich strony miała troche mniej ekscesów niz normalnie bys miala.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że za pierwszy "przekręt", w dodatku gdy żałuje za niego, to dostałby w zawiasach. To musi być poważniejsza sprawa lub nie było to pierwszy raz.
Jeśli chcesz z nim wiązać przyszłość to dowiedz się koniecznie za co ten wyrok. Będziesz wiedziała czy warto ryzykować życie z nim.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...