Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem gejem? Proszę o opinie


Gość Matteo15

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat. Głupio mi o tym opowiadać, ale ta rzecz nie daje mi spokoju. Prosilbym o jakieś rady, co o tym sadzicie. Ostatnio byłem na imprezie z kilkoma kumplami, trochę za dużo wypiliśmy. Nie chce opisywać w szczegółach jak do tego doszło, ale w pewnym momencie zacząłem się całować z jednym z kolegów. Jak o tym pisze, to mi głupio, nikomu innemu o tym nie mówiłem, co zrobiliśmy, ale jest cos, co zaczęło mnie zastanawiać. Dla mnie ten moment nie był dziwny, obrzydliwy, a wręcz przeciwnie: mnie się to na swój sposób podobało, podniecało. Mógłbym to nawet powtórzyć. Zupełnie inne doswiadczenia, ale nie negatywne. I zacząłem się zastanowić: czy to możliwe, ze jestem gejem?
Miałem dziewczynę, ale jakos nie układało się nam, nigdy tez nie czułem tego czegos, jakiegoś wielkiego uczucia itp. Jakos na co dzień tez nie zwracam tak uwagi na dziewczyny, jak niektórzy moi kumple. I właśnie po tym incydencie zacząłem się poważnie zastanawiać, czy to możliwe, ze nam skłonności homoseksualne?
Czy można powiedzieć, ze jestem gejem czy w tym wieku to jeszcze nie jest takie pewne (wiem, ze ludzie różnie mówią)?
Może powinienem napisac gdzie indziej, ale na forach rówieśniczych zostałbym wyśmiany/zwyzywamy, a bardzo mi zależy poznac opinie innych osob, co o tym wszystkim myslec..

Odnośnik do komentarza

Jasne, wiem, ze nikt nie może wiedzieć, co i jak, ale po prostu chciałem wiedzieć, czy taka reakcja na pocałunek z facetem to znak, ze jednak hetero nie jestem czy po prostu może to być tylko reakcja na nagła sytuacje, a nie mieć nic wspólnego z orientacja. Bo tsk naprawdę nie czułem się nigdy, momentalnie się podnieciłem, było to dla mnie pozytywne, nie jestem w stanie oddać słowami tego uczucia.

Odnośnik do komentarza

Pytanie moze jeszcze do jakiego stopnia byles trzeżwy, czy pod wpływem oraz czy tez nie zazywałes może jakis narkotyków, dopalaczy.

Chodziłoby mi o to, ze własnie tak można wykształcac w kims , czy w sobie niewłasciwe wzorce seksualne jesli ciało ogłupione, podniecone czy alkoholem czy innymi uzywkami "zatrudnimy" do zachowan seksualnych np chłopaka z chłopakiem. Mówisz, ze ten pocałunek Cię podniecił a jak bywałes ze swoją dziewczyną to takiego podniecenia nie czułes. A pytanie, czy ze swoją dziewczyną bywałes w podobnym stanie po użyciu czy alkoholu czy narkotyków. Po prostu to te używki tez sprawiają, ze mamy inny stopień pobudzenia jak zazwyczaj. Do tego jakis fajny kolega co chciał z Tobą poeksperymentowac w pocałunkach i dramat gotowy " Czy ja jestem gejem".

Zalecałabym bardziej trzeżwe prowadzenie sie a i wtedy bardziej na trzeżwo dowiesz sie jakiej pewnie jestes orientacji.

Odnośnik do komentarza

Wypiłem trochę (Ok, więcej niz trochę) wódki. Narkotyków zero.
Alkohol wpływa az tak na podniecenie? Chyba erekcja przy pocałunku nie ma za wiele wspólnego z alko?
Nie, mając takie sytuacje z dziewczyna nigdy pijany nie byłem. Normalnie trzeźwy. Niby były te pocałunki, ale takie bez jakiegoś szału. Takie... nijakie.
O tym incydencie mysle bez przerwy (jakkolwiek to zabrzmi), chcialbym to powtórzyć, nie daje mi to spokoju.

Odnośnik do komentarza

A nigdy nie słyszałes powiedzenia do kobiety " pij, pij, bedziesz łatwiejsza" i do faceta "pij, pij, nie będziesz mógl".

Alkohol bardzo zmienia nasze odczucia i postrzegania swiata. Po alkoholu, wiele dzieci niezbyt odpowiedzialnie spłodzono. Alkohol nas rozluznia, inaczej postrzegamy swiat, dlatego panowie nieraz specjalnie podlewają paniom, aby były chętniejsze. A po alkoholu niejeden pan chcial byc chojrakiem, chcial wiele, ale jak pani go lepiej upiła to biedak w końcu czasem usnąl zanim doszedl do tego o czym np przez caly wieczór marzyl.

A Ty po alkoholu trafiles na niewłasciwe zachowania. Ktos pokazal Ci Twoje podniecenie w warunkach pobudzenia alkoholowego i Tobie sie wydaje, ze koniecznie powinienes to powtórzyć w sensie brac sie do całowania z chlopakiem . Dzis do całowania a potem do czegos więcej. Wiesz, ze to są zachowania ryzykowne. Jestes jeszcze bardzo mlody to daj sobie moze na razie na wstrzymanie. Jesli faktycznie jestes gejem to i za rok i za 3 spelnisz te swoje ciągoty. Teraz to nie wiadomo czy tęsknisz do męzczyzny, czy do czegos co było niegrzeczne (upojenie alkoholowe w wieku lat 15-tu i "zakazane" calowanie faceta) a w wieku 15 lat wszystko co zakazane tym bardziej pożadane wydaje sie byc. Daj sobie na wstrzymanie, bo nieopatrznie za szybko wprowadzisz sobie niewlasciwe zachowania seksualne i będziesz mial za szybko kłopoty ze sobą.

Przeciez księzy pedofili, osoby dorosle oskarżają wlasnie o wprowadzenie w bardzo mlodym wieku niewlasciwych zachowan seksualnych i oni potem juz jako osoby dorosle nigdy nie umieli sobie ustabilizowac swojego życia seksualnego. Nie rób sobie sam krzywdy poprzez zbyt wczesne szukanie przygod, ktore nie wiadomo czy są pisane Twojej naturze.

Odnośnik do komentarza

Są zachowania homoseksualne, a jest homoseksualizm, to dwie różne sprawy. Zachowania mogą być spowodowane sytuacją- jak pisała kikunia- alkoholem, prowokacją. Myślisz o tym, a to potęguje uczucie i utwierdzenie w być moze mylnym postrzeganiu rzeczywistości. Nie wykluczam faktu, że możesz być homo, ale mogłeś mieć jedynie zachowanie homo.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...